wmaraci reklam

Adwords Eğitimi ⭐️ 1 Ay Full Destek - Her Sektöre Reklam çıkabilirsiniz - 19.999 TL

3 Mesajlar 540 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

advertseo advertseo Makale - Editör Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2021
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Seo
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

2008 yılından beri aktif olarak Adwords ile ilgileniyorum. Bir çok kişinin çıkamadığı sektörlere reklam çıkabilirsiniz. 

AnyDesk üzerinden bilgisayarınıza bağlanarak birebir eğitim şeklinde ilerliyoruz. 

Eğitim içeriği ; 

• Adwords hakkında kısa bilgi,
  • kampanya,kelime,site oluşturma gibi bilgileri öğrenme,
  • Sınırsız Hesap açma ve reklamları geçirme taktikleri 
  • Hızlı Yayına alma 
  • Reklam optimizasyonu
  • Fingerprint ayarlarını değiştirerek daha önce googlede olmayan ayarlarla reklamları geçirme.

Eğitim Sonunda sahip olacaklarınız ; 

• Yayına Hazır Adwords Hesabı üretip satabilirsiniz. 
  • Müşterilerin reklamlarını yöntebilirsiniz. 
  • Reklam çıkılamayan sektörlere reklam çıkarak günde 2-5K arasında para talep edebilirsiniz.
  • 1 Ay Mesai saatleri içerisinde Destek

Eğitimde Kullanılacak Programlar; 

• Kendi kodlattırdığım Sınırsız Adwords Hesap açma botu (Bilgisayarınızın desteklemesi gerekiyor ÇÖZÜNÜRLÜK OLARAK)
  • No Caching Browser yazılımı
  • 20 adet mail 
  • 20 adet proxy

Fiyat : 19.999 TL 

9 Ay taksit imkanı vardır fakat +KDV şeklinde yardımcı olurum. 

İletişim;

whatsapp : Tıkla 

Bilmeniz Gerekenler ; 

1. Geri iade kesinlikle yoktur. 
  2. Eşikli EĞİTİM DEĞİLDİR!!
  3. Destek sadece 1 aydır ve destek almaya devam etmek isterseniz aylık 500 TL talep ediyorum. 
  4. Gösterdiğim Yine reklam çıkma methodudur ve %30 hesaplar onay almaktadır. 
  5. Google tarafından yasaklanan kelimeler hariç bütün kelimelere reklam çıkma taktiğini gösteriyorum. (iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.)
  6. Bütün ödeme yöntemleri ile ödeme alabilirim. 
  7. Gizlilik önemlidir. Kimliğinizin ifşa olmasını istemiyorsanız skype üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 
  8. Fiyatta indirim veya pazarlık yoktur. Bu tarz methotları en az 15.000 TL den satıldığını unutmayınız. 
  9. Ortalama eğitim süresi 2 saat sürmektedir. ilk dersten anlamaz iseniz diğer günler bağlanarak 1er saatimi ayırarak eğitime devam edebiliriz.
  10. +9 Taksit isteyenler bankanın belirlediği komisyonu ve +%20 KDV yi ödemek zorundalar. 

Mesaj 4 defa düzenlendi. Son düzenleyen: advertseo (23.04.2024 18:40)

🔥Her türlü Facebook ve instagram Reklam Hizmeti🔥 istediğiniz banner yayına alınır. 
wmaraci
reklam

denizahmet denizahmet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2024
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek reklam
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Birçok benzeri hizmet satın aldım, 3-5 bir şeyler kaptım ama hiçbirisi bu advertseo kadar tecrübeli değildi. Aldığım hizmete göre aldığı ücret gerçekten devede kulak. Bireysel olarak çok teşekkür ederim, hayat kurtardınız. Umarım uzun yıllar beraber çalışabiliriz.

advertseo advertseo Makale - Editör Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2021
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Seo
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

denizahmet adlı üyeden alıntı

Birçok benzeri hizmet satın aldım, 3-5 bir şeyler kaptım ama hiçbirisi bu advertseo kadar tecrübeli değildi. Aldığım hizmete göre aldığı ücret gerçekten devede kulak. Bireysel olarak çok teşekkür ederim, hayat kurtardınız. Umarım uzun yıllar beraber çalışabiliriz.

Güzel, olumlu ve kaliteli yorumun için çok teşekkür ederim. 

🔥Her türlü Facebook ve instagram Reklam Hizmeti🔥 istediğiniz banner yayına alınır. 
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al