wmaraci reklam
lidertakipci

Adalet mi bu ?

50 Mesajlar 11.606 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Metin Metin metinli.com Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Analisti ve Siber Güvenlik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 61 / 582
  • Ticaret 18, (%94)
Buradaki hizmetlerin hepsine sahip olmak gibi bir zorunluluğunuz yok zaten arkadaşlar. Bilgi ortamı herkese açık, ama laf aramızda WM Aracı hayır vakfı değil büyük destekler alamıyor birilerinden. Wikipedia bile böyle bir pozisyonda bağış bekliyorken, bu platform karşılıksız bir şekilde bağış yapın demiyor. Hizmeti size ulaştırıyor, karşılığında ise bir çok kişinin birliğiyle destek sayılacak bir ücret alıyor.

Ben şunu anlamıyorum, günlük birkaç kişinin girdiği blog bile ne tür sıkıntılar çıkarabiliyorken, 7/24 canlı şekilde yayın yapmaya çalışan bir sisteme, işte WMA işi maddiyata döktü demek ne kadar zavallı bir görüştür. Cebinizden zorla bağış isteyen yok ki, isteyene hizmet vermek için buradayız. Türkiye'de ilk 50 arasında olan bir projenin ne tür giderlerinin olabileceğini biraz düşünelim isterseniz?

Hizmet demişken, yarım yamalak bir şey sunmakta bir işe yaramaz. Siz sonuçlarınızı alırken, alttan üstten zart zurt popuplar açılmıyor, tıklamadığınız linkler ile Facebook hesaplarınızdan birilerinin sayfaları beğendirilmiyor, sözüm ona kıyas yapılan platformları bir tartın ve tekrar düşünün derim.

Elma ile armut nasıl karşılaştırılır anlamıyorum, ikisinin de farklı özellikleri varken nasıl konuları değerlendiriyorsunuz anlamıyorum bile. Burada sözlerimi yanlış anlamaktan öte, insanları düşünmeye sevk ediyorum. Arama sonuçlarından tutunda, sıralamalara kadar hepsi zaten gökten zembille iniyor, başka platformlarda aylık tutulan cache sonuçlarından takip ettiğiniz istatistikleri burada günlük olarak değerlendirebiliyorsunuz. PR sorgulama algoritması değişince kendi sistemlerine uygulamayacak kadar bilgisi bulunmayan insanlarla, saatlerce uğraşılmış ve üzerine profesyonel çalışmalar gösterilmiş yazılımları karşılaştırıyorsunuz. Yılların adresi dediğiniz yerler, WMA'nın yaptığı değişiklerin hepsini taklit ediyor. Kaynak kodlarından açıklama bölümlerini silmeyenler mi dersiniz, tasarımı almaya çalışırken WM Aracı yazan kısımları unutanlar mı dersiniz..

Piyasada uzman olarak kendini bir şey sanan şahsiyetlerin çıkartamadığı sonuçları, 2-3 saniye içerisinde bir bot çıkartabiliyor diye bu durumdayız. Türk girişimcilerin sıkıntısı bu zaten. Bir hizmet ne kadar hızlı ve kolay tüketilebiliyorsa, çok basit yapılmış gibi düşünülüyor. Seo Analiz kısmının açıklama bölümlerini bile değiştirmeden çalan platformlarla burayı karşılaştırıyorsunuz ya ben ona yanıyorum.

Sadece oralara üye olmak için kayıt ettiğiniz mail adreslerinize gelen günlük onlarca spam maile karşılık, hala elma ile armutu karşılaştırmaya çalışıyorsunuz ya arkadaşlar, helal olsun hepinize. :)
bd isousluer Atakan

kişi bu mesajı beğendi.

Yazar, yazılım geliştirici, SEO Analisti ve siber güvenlik uzmanı.
wmaraci
reklam

EmreTaner EmreTaner WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 692
  • Beğeniler 44 / 128
  • Ticaret 5, (%100)
Bence konuyu büyütmeye gerek yok, her forum gibi gelirler ve giderler var belki headerin altına 1 reklam daha alınabilir 460x80 olarak tabi sizlerin kararı fakat sitenin mali durumu göz onuna alınırsa reklam alınırsa kimse ses çıkarmayacaktır diye düşünüyorum.

ETC Mobile Apps
Mobil uygulama yapılır.

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)

Emre Taner adlı üyeden alıntı

Aylık eklenince kazanç büyük oranda artıcaktır. Teşekkürler "admin".

Orantı kurulursa aylık eklenince sadece premium sayısı artacak, kazanç yine aynı olacak. 1 yıllık parası verip 1 kişi alınca aynı para, 1 aylık parası verip 12 kişi alınca yine aynı para. Ben mi yanlış düşünüyorum?

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

Hurkal Hurkal Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 89 / 114
  • Ticaret 0, (%0)

AcidBunny adlı üyeden alıntı

Havale ve eft masrafi da kesilmez ise mükemmel olur. Ben alırım premium üyelik.

Maalesef bu ödeme kanallarıyla ilgili bir sorun. Ancak her banka EFT ücreti almıyor. (Halkbank bunlardan biri) Bir tanıdığınız aracılığıyla sizin için en uygun yolu seçebilirsiniz. Hatta bir konu açıp en ucuz hatta ücretsiz ödeme kanallarını paylaşabiliriz.

wmaraci
wmaraci

Bipixel Bipixel Vicdanın senin kıblendir. Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Kıdemli SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2348
  • Beğeniler 727 / 726
  • Ticaret 57, (%100)

AcidBunny adlı üyeden alıntı

Havale ve eft masrafi da kesilmez ise mükemmel olur. Ben alırım premium üyelik.

Arkadaşa katılıyorum bende :).
Meric

kişi bu mesajı beğendi.

Kişisel Blog - Web siteni aç! Hızlı çözüm için lütfen report sistemini kullanın!

Ibolac Ibolac #php #mysql #wordpress Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 294
  • Beğeniler 46 / 49
  • Ticaret 25, (%96)

bulut50 adlı üyeden alıntı

.com alan adının satış fiyatı şuan 9-10 dolar civarı. ibolac.com'u almak için 3 ay boyunca para mı biriktirdin?

Zaten satış pazarlaması uygulanmış tabloda. 3 aylık üyelik 9 dolar, 12 aylık üyelik 36 dolar değil, 25 dolar. Daha fiyat tablosunu incelememişsin, gelmiş burda garip garip konuşuyorsun.

Ya ben anlatamıyorum ya sen anlamıyorsun. :) Diyorum ki ben kullanmıyorum sistemi. Umrumda bile değil bu sitedeki webmaster araçları, toplasan 20-30 kere kullanmışımdır. İnsanların hayatlarında öncelikleri vardır ve geleceklerini bu öncelikleri belirler. Bu da benim önceliklerimden birisiydi. Aslında bunun öncelikle alakalı olduğunu şuna benzer bir cümleyle anlatmak istemiştim ama anlatamamıştım, daha detaylı yazıyorum, birebir tartışmak istemiyorum.

"Premium üyelik için ayırabileceğim aylık 3$ param var. Ne yani 3 ay para mı biriktireyim?" Bu cümleden şunu anlaman gerekiyor: Ben tüm harcamalarımı yaptıktan sonra premium üyelik için 3$ ayırabiliyorum. Yani önceliğim premium üyelik almak değil. Umarım anlaşılabilmiştir.
Bipixel

kişi bu mesajı beğendi.

Tüm PHP İşleriniz Yapılır # BOT # SCRIPT # EDIT

MertBalci MertBalci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)
Pre üyeliği cazip hale getirmektense fiyatları diğer wm sitelerine orantılı yaparsanız zaten alan sayısı artar diye düşünüyorum ben.
Meric

kişi bu mesajı beğendi.

Hurkal Hurkal Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 89 / 114
  • Ticaret 0, (%0)
Burası bir "tartışma" forumu ancak Türkçe'de bu kelime kavga kelimesiyle bir tutuluyor. Oysa hepimizin buradaki amacı çözüm bulmak. Ben çözüm üretebildiğimizi düşünüyorum ve iyi ki bu başlık açılmış. Böylece herkes birbirini çok daha iyi anlıyor.

Bu yüzden birbirimizi suçlamayalım, sadece anlamaya çalışalım.
Kaplan Ulusoy

kişi bu mesajı beğendi.

cagri cagri Bu kez olacak! Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Oyuncu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** A**
  • Mesajlar 801
  • Beğeniler 300 / 291
  • Ticaret 39, (%100)
Bakın arkadaşlar, burası bir hayır kurumu değil. Ki öyle kabul edecek olsak bile 2 senedir yeterince hayır işlendi. Ben bu foruma üye olduğumda basit bir üyeydim. Forumun ve araçların nasıl geliştiğine, ellerin nasıl taşın altında yara olduğuna şahit oldum. Evet bir çok masrafımız var, bunlara girmeyeceğim. Az çok bu dünyada olan herkes anlar böylesi bir sistem ve araçların ne gibi başlangıç ve süreklilik maliyeti olduğunu. Onun için biraz olsun elinizi vicdanınızla paralel tutarak (en azından paralel tutarak) düşünmenizi istiyorum:

Wm Aracı Ailesi diyoruz değil mi yeri geldiğinde hepimiz? O halde aileye katkıda bulunmamak nasıl açıklanabilir?

Pasa Pasa Gelecek Bizim Yönetici
  • Üyelik 30.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum 🖤 Hatay
  • Ad Soyad S** P**
  • Mesajlar 14390
  • Beğeniler 3053 / 3054
  • Ticaret 356, (%100)
Konu gereksiz ve amaçsız yere uzamış. Ama yeterli açıklama yapılmış ve bilgi verilmiş zaten.

Talebiniz üzerine aylık ödeme planı da getirilecek. Bunun haricinde havale/eft ödemelerinde banka seçenekleri de arttırılıp fiyatlar yine paypal ödeme ile eşdeğer tutulacak. Bilginize..

Konu kilit.
GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

Deneyim demeyin, deneyin!

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al