wmaraci reklam
lidertakipci

Yazık Sizlere Üzülüyorum

48 Mesajlar 10.122 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

cipralex cipralex WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Tasarım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** Ü**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 29 / 56
  • Ticaret 0, (%0)
Burada konu doğru veya yanlış yapmaktan ziyade, savunmasızlık. Birçok site sahibi hobi olarak veya ek gelir için yapıyor, bu sebeple kurumsal bir firma mail atsa eli ayağına dolaşıyor. doğru ve yanlışa hukuk karar verir ancak hukuk karşısında da kendini iyi savunan avantajlıdır. Burada da bir soru soruluyor 10 farklı cevap 10 farklı görüş, herkes kendi kafasına göre yorum yapıp soru soranı panikletiyor.
tarantula901

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

tarantula901 tarantula901 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Rize
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 215
  • Beğeniler 70 / 69
  • Ticaret 1, (%100)
Ben fragman yayinladim diye ifadeye çağırdılar adamları bedava reklam yapmak dışında herhangi bir amaçda yoktu ve izin verdikleri kanaldan emped kodu alınmasına rağmen şikayet etmişler durum ne olacak onu bekliyorum şuanda

kodshop kodshop Anlatamıyorum Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 798
  • Beğeniler 164 / 163
  • Ticaret 0, (%0)
Yazık gerçekten çok yazık kim bilir kaç kişinin daha canını yaktılar bu şekilde acınacak bir durum söz konusu.. üzüldüm

BLOG : www.jdsezer.blogspot.com

Storyman Storyman Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Reklam Ajansı ve Web Geliştirm
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 129 / 105
  • Ticaret 1, (%100)
Ah üstad öyle güzel bir konuya parmak basmışsın ki, maalesef kör tuttuğunu yakalıyor. Sebep: Bilgi eksikliği.... Sadece bilgi eksikliği ve sonucu hatalı uygulamalar....

wmaraci
wmaraci

HandLes HandLes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek YouTube Hizmetleri
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 352
  • Beğeniler 62 / 61
  • Ticaret 0, (%0)
uzun uzun anlattım ama sonra neyse dedim sildim bi de burdan sıkıntı çıkmasın...
8atahan

kişi bu mesajı beğendi.

saglamerdem saglamerdem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2021
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Diyecek bir şey bulamıyorum. Şeytan bunlar!

Scotland Scotland Das Beste, von allem Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Social Media
  • Konum Danimarka
  • Ad Soyad G** D**
  • Mesajlar 358
  • Beğeniler 100 / 103
  • Ticaret 74, (%100)
Gerçekten yazık , bu ülke de her alan'da gençlerin önü kesiliyor , bitiriliyor.. Sonra neden gençlerin hiç biri bu ülkede yaşamak istemiyor ! Bu düzenin komple değişmesi gerekiyor
bilisimhukuku 68136

kişi bu mesajı beğendi.

iZo iZo WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 17.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Seo danışmanı
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad i** T**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 12 / 10
  • Ticaret 2, (%100)
bilisimhukuku bende kanal 7 ile mahkemelik olmuştum, yayınlarını kaldırdığım halde arkadaşlar davada ısrarcı olup arabulucu isteyerek para talep etmişlerdi kabul etmedim. Büyüklerin bu kadar aç gözlü olması adaletin hep onların yanında olması çok üzücü adalet bizlere var güçlülere değil yazık.
looktr

kişi bu mesajı beğendi.

Karikaturname Karikaturname WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 465 / 297
  • Ticaret 1, (%100)
Fıkra ve hikaye paylaştığım web sitemde bir fıkra sayfasında görsel niyetine Fadıl Serkan Altuniğne'nin bir karikatürünü kullanmışım. Savcılık emniyet aracılığı ile ifademe başvurdu, sonrasında uzlaşmacı aradı, 6 bin tl para istiyorlar dedi. ben de 6 bin tl'yi onlar bana versin siteyi komple onlara vereyim dedim. Kabul etmediler, şuan mahkeme aşamasına geldi olay. Ekim ayında ilk duruşmamız olacak.

Ağacı Sev Yeşili Koru Ayıyı Öp!

mehmet01 mehmet01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ...
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 327 / 328
  • Ticaret 1, (%100)
Mahkemede sakın susup size konuşma hakkı vermelerini beklemeyin hocam. Kendinizi sonuna kadar savunun. Ben ilk duruşmada bana söz hakkı verilecek diye saygıda kusur etmedim ama sadece 30 saniye konusabildim, bir baktım ki hakim pat diye suçlu buldu beni. Hemen itiraz edip kanun maddelerinden bahsetmeye başladim ki 3. cümlemde sözümü kesip mahkemeyi erteledi hemen. Duruşmalar maksimum 5 dakika sürüyor ve bunun 3-4 dakikasında hakim birşeyler yazdırıyor fısır fısır. Sesini bile zor duyuyorsunuz. Ne olup bittiğini anlamadan duruşmayı bitiriyorlar bu tarz davalarda.

Edit: Yani öyle filmlerdeki gibi karşılıklı konuşup soru sormakmış, durumu anlamaya çalışmakmış falan yok. 5 dakikada bir içeri biri girip çıkıyor ve kendini savunmazsan hakim hemen suçlu buluyor, savunduğunda duruma göre bilir kişi atıyor davaya ve davayı ikinci duruşmaya erteliyor. İkinci duruşmada da büyük ihtimalle bilirkişinin raporuna göre pat diye karar verecek yine birkaç dakika içinde
looktr

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al