wmaraci reklam
lidertakipci

Dogecoin İle Nasıl Zengin Olunur ?

80 Mesajlar 30.551 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

dexter39 dexter39 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek teknisyen
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 331
  • Beğeniler 51 / 51
  • Ticaret 1, (%100)
Rezervasyon yaptık konuya araştırmak lazım

editörlük hizmetleri,Film ve Dizi siteleri için codec işlemleri yapılır.
wmaraci
reklam

mediacenter mediacenter Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yazılım,Seo, Editörlük Hizmeti
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** H**
  • Mesajlar 310
  • Beğeniler 100 / 36
  • Ticaret 24, (%92)
bitcoin işlemleriniz yapılır.

Newjack Newjack Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 998
  • Beğeniler 48 / 282
  • Ticaret 10, (%90)
Şimdi biz 100 TL lik dogecoin alsak ve ortalama 5-6 sene sonra 1 dogecoin fiyatı 15-20 TL civarında olsa mükemmel derecede gelir elde eymiş oluruz. Yani 1 milyon civarı gibi

İyi hoş söylüyorsunda paranın da değerinin değiştiğini unutuyorsun. Şu anda 100 Tl 5-6 sene sonra 10 Tl değerinde olacak :/ yani pek birşey kazanmış olmayacaksınız aslında... Sadece verdiğinizin üzerine 1 koyup kazanacaksınız, tabi buna kazanma denilirse...
weblobedi

kişi bu mesajı beğendi.

weblobedi weblobedi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Ortağı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** S**
  • Mesajlar 354
  • Beğeniler 41 / 99
  • Ticaret 2, (%100)
O zamanın 1 milyonu şimdinin 100 bin tlsi olsun hocam :)

wmaraci
wmaraci

aHoruz aHoruz Bilir Kişi Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Sınıf Öğretmeni
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 836
  • Beğeniler 424 / 347
  • Ticaret 23, (%96)
Hocam Doge'nin bu kadar değerleneceğini düşünmüyorum onun farklı bir sistemi var çözemedim. ETHEREUM ve MONERO yatırımı yapmanızı öneririm.
Btctalk ve deep web konulu forumları takip ederseniz bu coinler baya pazar buldu. Ben ETH 11 dolarken ve dolar da düşükken 11 dolardan 172 tane ETH, 4 buçuk dolardan 100 adet de MONERO stokladım. Şu an ETH 68 dolar, Monero 22 dolar. Üstüne dolar da değerlendi bu sebeple kârımı şu an hesaplayamıyorum bile. Şu an bi iş yeri açacağım için daha da yatırım yapamıyorum yoksa 100 adet ETH daha alıp 2 sene beklemek istiyorum.
MehmetMasa

kişi bu mesajı beğendi.

SuperCash SuperCash Prof. Hizmet Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 3 / 15
  • Ticaret 2, (%100)

aHoruz adlı üyeden alıntı

Hocam Doge'nin bu kadar değerleneceğini düşünmüyorum onun farklı bir sistemi var çözemedim. ETHEREUM ve MONERO yatırımı yapmanızı öneririm.
Btctalk ve deep web konulu forumları takip ederseniz bu coinler baya pazar buldu. Ben ETH 11 dolarken ve dolar da düşükken 11 dolardan 172 tane ETH, 4 buçuk dolardan 100 adet de MONERO stokladım. Şu an ETH 68 dolar, Monero 22 dolar. Üstüne dolar da değerlendi bu sebeple kârımı şu an hesaplayamıyorum bile. Şu an bi iş yeri açacağım için daha da yatırım yapamıyorum yoksa 100 adet ETH daha alıp 2 sene beklemek istiyorum.

Hocam sizi yormak istemiyorum ama bana bir yol gösterebilir misiniz? Nasıl

.

SuperCash SuperCash Prof. Hizmet Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 3 / 15
  • Ticaret 2, (%100)

aHoruz adlı üyeden alıntı

Hocam sizi yormak istemiyorum ama bana bir yol gösterebilir misiniz? Güvenilir bir kanal üzerinden hangi para birimine yatırım yapılmalı. Nasıl bir streteji izlemeliyiz yol gösterebilirseniz çok memmun oluruz iyi günler dilerim.

.

sectant sectant WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Satış Sorumlusu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** H**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Konuyu sadece Doge olarak düşünüp cevap vermeyin arkadaşlar
etherium clasic geçen ayın 13 ünde 1,44 dolardı
29,04 itibari ile 4,90 dolar
Dash 73 dolardı şuanda 95 dolar sadece 1buçuk aylık süreçten bahsediyorum size, artık gerisi sizde kalın sağlıcakla.

🔥 Yurtdışına Marka & İmitasyon Kargonlarınız Uygun Fiyattan Gönderilir

aHoruz aHoruz Bilir Kişi Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Sınıf Öğretmeni
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 836
  • Beğeniler 424 / 347
  • Ticaret 23, (%96)

SuperCash adlı üyeden alıntı

Hocam sizi yormak istemiyorum ama bana bir yol gösterebilir misiniz? Güvenilir bir kanal üzerinden hangi para birimine yatırım yapılmalı. Nasıl bir streteji izlemeliyiz yol gösterebilirseniz çok memmun oluruz iyi günler dilerim.

Yatırım yapacağın miktar ve değerlenmesini bekleme durumun nedir hocam yarın ani düşüş eğilimi olur telaş yapıp zararına satacaksan bu işe girişme ona göre öneri vereyim. Benim en büyük hatam bir kaç yıl önce 600 liradan aldığım 15 civarında btc'i acil ihtiyacım olmamasına rağmen bir kaç ay önce 2400den satmış olmamdı. şu an 5000 bandını geçecek.. btc 4-5 yıl içinde en az 3e katlanacağını düşünüyorum, şu an 5 bin desen paran 15 bin olacaktır. Ethereum Classic kısa vadede kazandırır gibi görünüyor onu çok takip etmedim ama normal ethereum orta vadede yine katlanacaktır ama bu bir kaç ayki yükselişi kadar hızlı olmasa da kullanım alanı olduğu için kaybettirmez.

Ben yaygın coinlerle uzun vadeli işlem yapıyorum işlerden çok fazla vaktim kalmıyor ama değişik değişik coinlerle bir günde parasını katlayanlar da var büyük balina denen adamların davranışlarını öngörmek gerekiyor.

Ek olarak, ben dahil hiç kimsenin önerilerini gözün kapalı uygulama sen araştırıp tatmin olmadan yatırım yapma, bu konulara ilgin ve bilgin olmadan girersen kaybedebilirsin. Her şeyde olduğu gibi bu işlerde de risk olabilir.

VoSToK VoSToK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 641
  • Beğeniler 80 / 113
  • Ticaret 40, (%100)
Dogecoin sadece transfer ücreti düşük diye bu kadar kullaniliyor. Değerinin 15-20 TL olması benim gözümde imkansız çünkü üretiminin bir sınırı yok.

Er kişiysen görevin neyse başar,
Zevke, eğlenceye hayvanda koşar. ATSIZ
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al