wmaraci reklam

godaddy için yardım lütfen !

3 Mesajlar 463 Okunma
wmaraci reklam

minecraftpremium minecraftpremium WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek işletmeci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** Ş**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
trendmuzik.com aklıma geldi godaddyde baktım alan adı alınmış sizin için alabiliriz dedi 209tl+komisyon o sırada mouse azizligine ugradım yere düştü ve ürünün üstüne tıkladı yere düşünce ve faturalandırdı iptal etme şansım varmı yardımcı olursanız sevinirim

wmaraci
reklam

GoFast GoFast En Hızlı Web Hosting Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek IT
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 100 / 84
  • Ticaret 20, (%100)
Canli destege yazin hemen, yanlislikla satin aldiginizi ve iptal politikasindana uygun oldugu icin icin talebinizi iptal etmek istediginizi ve refund istediginizi belirtin. Benzer bi durum ile karsilasan musterilerimiz sikintisiz full refund alabilmislerdi ancak 1 hafta falan suruyor process hemen baslatin derim.

Domain Brocker hizmetinden yararlanmayi dusunen arkadaslar varsa paylasiyim hazir konusu acilmisken yanlislikla satin almamaniz icin.

O hizmet ne yaziki size kesin olarak domaini satin almiyor. Sadece sizin icin domain sahibi ile irtibata geciyor ve pazarlik yapmaya calisiyor yani onun ustune tekrardan domain sahibine para odemeniz gerekiyor.

minecraftpremium minecraftpremium WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek işletmeci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** Ş**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
Çok teşekkür ederim sabah ilk işim canlı desteğe bağlanmak olcak.Şuan çevrim dışı sohbet diyor çok teşekkür ederim sinirimden mouse duvardan duvara fırlatasım var

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al