Merhabalar; sektörde 9 yıllık tecrübe ile sizin için yapabileceklerim.

Manual olarak hiçbir program kullanılmadan C1 düzeyinde Türkçeden Ingilizceye veya Ingilizceden Türkçeye çeviri yapılır. [ Ekip kullanmıyorum ve/veya şirkete/ajansa makale satışı yapmıyorum! ]

Türkçe makaleleriniz için spin yapılmaz, mantıksız cümleler kurulmaz; “Gelişen teknoloji ile…” gibi klişe girişler yapılmaz. CHATGPT ve türevi boş yapay zeka ile makale yazılmaz. Bu alanda düzeltme içeriklerinde ücret politikası farklıdır: iletişime geçebilirsiniz.

UZMANLIK ALANLARI:
İnşaat alanları hariç Ingilizce ve Türkçe dillerinde aşağıdaki konularda deneyimim bulunmaktadır ve bu konularda halen yazmaktayım;

Akademik Makale [ Dergipark – Google Scholar – SCI / SSCI / Expanded – Sempozyum ve/veya Seminer ] *Fiyat politikası farklıdır.*
Kitap veya Kitap bölümü [ Edebiyat-Tarih-Arkeoloji- Roman- Bilim Kurgu-Kişisel Gelişim vb. ] *Fiyat politikası farklıdır.*
Mesleki olarak Osmanlıca Türkçesi çevirisi yapılır. (Matbu-Rika-Sülüs-Divan fark etmez; *fiyat politikası farklıdır.*
Bunların haricinde siteleriniz için üretebileceğim içerik alanları şunlardır;

Site tanıtım yazısı – Reklam – Röportaj
Teknoloji
Kripto Para (Ekonomi)
Haber İçerikleri
Ne Nasıl Yapılır?
Para Kazan Konulu
Tarih,
Arkeoloji,
Sağlık,
Edebiyat,
Kurumsal ( Hakkında, Gizlilik, İletişim, KVKK )
Oyun Sektörü vb.

Aynı zamanda sitenize min. 6 ay süreli SEO danışmanlık hizmeti sunabilirim. SEO danışmanlık hizmeti içerisinde BACKLİNK basıp SEO çalıştık demiyoruz. Anahtar kelime limiti koymuyoruz. Kademe kademe web sitesinin markalaşmasını ve dokunulmamış içeriklerde bile sıralama artışı sağlıyoruz. Sıralama almak veya yükselmek için profesyonel bir destek alabilir ve gerçek SEO uyumlu makale ile tanışabilirsiniz. Ayrıca, haftalık veya aylık Ingilizce / Türkçe dillerinde paket olarak içerik çeviri veya makale hizmeti sunabilirim. Editörlük ve danışmanlık hizmeti sunduğum siteler bulunmaktadır, talep edilmesi halinde örnekler gönderilecektir.

SEO danışmanlığında kendimle rekabet etmemek adına hizmet verilmeyen sektörler:

Oyun sektörü (Sistem gereksinimleri)

Güzellik Makyaj ( KAtegorisi)
Finans (Borsa ve fiyatları kategorisi)

Networking etkinlik sektörü

Banka/promosyon içerikleri

Yukarıdaki alanlara ek olarak İnşaat ve türevi alanında yetkinliğim olmadığı için çalışmıyorum. SMM, lisans paket satış ve SMS onay gibi sektörlerde de BİLİNÇ sahibi bireyle tanışmadığım sürece antlaşma yapmıyorum.

Özel Çalışılan Makalelerde Neler Bulacaksınız?

Makalelerinizde Ahrefs-Keyword Tool–Semrush ve Google organik key üzerinden hedef ülkenize göre kelime analizi yapılır ve TBM oranları dikkate alınır. Aynı zamanda kelimenin kolaylığı hesaba katılır ve makale içerisinde %1-2 oranında ayarlanır (Haber siteleri için tercihen %3-4). Kelime uzunluğuna göre FAQ ( Subsequently Question Definition–Frequently Asked Questions) çalışmaları yapılır. Rakip analizi yapılır; anahtar kelimelerin aranma hacimleri ve sitenize uygunluğu tespit edilir. Bu bağlamda “GERÇEK”%100 SEO uyumlu ve organik bir makale hizmeti satın alabilirsiniz. Birlikte üst sıralara çıkma şansınızı arttırabiliriz!

Tüm makaleler Semrush-Ahrefs-Keyword Tool ve Google Organik key araştırmaları üzerine yazılmaktadır. Sitenize uygun gördüğünüz fiyatlardan çöp doldurmak yerine kaliteli makale hizmeti ile tanışabilirsiniz. Her makale aynı anahtar kelimeler üzerine yazılmaz. Ayrıca tek bir kaynaktan Re-Write tekniği ile de makale yazılmaz. Yazar, içeriğe katkıda bulunabilmeli ve kendi düşüncelerini özgürce ifade edebilmeli. Bu noktada, SERP sonuçlarında kaybolacak makalenin size hiçbir faydası olmayacaktır. Standart olarak kullanılan Yoast Seo – All In Seo veya Rank Math gibi eklentilerle istediğiniz sonuçlara ulaşamazsınız. Özel tekniklerle sıralama almak istiyorsanız işi bana bırakın, arkanıza yaslanın; işimiz sadece ilk sayfa değil ayrıca Featured Snippet olsun!

Özgünlük testi kendim tarafından yapılmakta ve rapor halinde sunulmaktadır. Pek çok örneğim bulunuyor

BURAYA TIKLAYARAK İnceleyebilirsiniz.

Whatsapp İletişim : +905426800594