Merhaba arkadaşlar yotube kanalınız için video klip hazırlıyorum.

Klip içine sizin vereceğiniz bir adet video geçişlerinde kullanacağım logo banner vs.. ekliyorum. Yok ise ben hazırlıyorum

Size ait varsa bir adet video başına intro ekliyorum.

10 Dk video için örnek alınarak ayrıntılı bilgi:

Hazırladığımız videoların süreleri sizin belirlediğiniz süreden farklıdır örneğin 10 dk lık bir video klip istediğinizde bu süre 630 saniye ile 690 saniye arası değişmektedir yani aslında 10 dakika yerine 11 veya 11,5 dakika video hazırlanır.

Bu sürelere video geçişleri dahil değildir video geçiş süreleri standart 1 saniyedir isterseniz bu süre 0,5 saniye veya 2 saniye arasında değiştirilebilir. ortalama video adeti 10 dk video için 60 80 arası değişmektedir.

Video sürelerine intro dahil değildir intro hazırlamıyorum hazır intro,nuz var ise kullanıyorum.

Video aralarında geçiş de kullanılacak Resim veya logonuz yok ise sizin için 1 defa olmak şartı ile ücretsiz olarak yapıyoruz her video için ayrı resim yapmıyoruz .

Video geçişlerindeki ses efekti free parazit sesidir elinizde size ait veya free ses efekti var ise onuda kullanabiliriz.

Video içinde her hangi bir alanda istediğiniz yazıyı yazıyoruz ister tüm videolarda olsun isteseniz sadece arada bir çıkacak şekilde ayarlıyoruz.

Tüm yukarıdaki ayrıntılar fiyata dahildir

video uzunlukları 10 15 20 25 dk dir.

1 ile 20 adet için fiyat

10 dakika video fiyatı 7,5 TL
15 dakika video fiyatı 10 TL
20 dakika video fiyatı 12,5 TL
25 dakika video fiyatı 15 TL

21 ile 40 adet için fiyat

10 dakika video fiyatı 7 TL
15 dakika video fiyatı 9 TL
20 dakika video fiyatı 12 TL
25 dakika video fiyatı 14 TL

Daha fazlasi veya sürekli çalışmak için veya farklı sürelerde videolar için lütfen özel mesaj atınız

Örnek video