wmaraci reklam
lidertakipci

HostBac Hosting Cpanel - Wordpress - VDS - Web Tasarım Ve Daha da Fazlası için Tek Adres

5 Mesajlar 674 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

hostbac hostbac WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Hostingci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 3 / 6
  • Ticaret 1, (%100)

117979-6374ea5c2d7bf.jpg

HostBac https://hostbac.com/  kaliteli hizmetimiz ve uygun fiyatlarımızla her ihtiyacınızda yanınızdayız

0850 840 5766 info@hostbac.com https://hostbac.com    
wmaraci
reklam

onursari onursari WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad O** S**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

Maalesef bu firmadan hosting ve domain hizmeti aldım. Domainimi başka yere transfer etmek istememe rağmen bana parasıyla aldığım domainimin yetki kodunu iletmediler. Ayrıca şu yazdığım tarihte 3 gündür siteme ve hostbac websitesine ulaşamıyorum. Sözde güncelleme varmış ama allah aşkına soruyorum size google güncelleme dinler mi? Yeni yeni indeks alan sitem de çöp oldu sayenizde. Dile kolay 3 gündür ulaşamıyorum. 2 gündür de kendilerine ulaşmaya çalışmama rağmen dün yazdılar güncelleme var diye. Yoksa önceden güncelleme var vs diye bir bildirim göndermediler. Çoğul ekiyle konuşuyorum ama büyük ihtimalle tek kişi yönetiyor bu sistemi. Belki de tek müşteri benim. Şikayetçiyim. Paramı ve domain kodumu istiyorum. Acil cevap bekliyorum yoksa şikayet kaydı oluşturacağım. 

• Üyelik 12.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Hostingci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 3 / 6
  • Ticaret 1, (%100)

Merhaba @onursari 

Eposta adresinize bir çok kez domain transfer kodu tarafımızca gönderilmiştir gönderi alamama konusunda sadece sizlerle problem yaşamaktayız biz sadece domaininizi sizin adınıza tesçil ettik whois bilgileri sizin üzerinize domaini zaten bizim kendi adımıza kullanmamız gibi bir durum söz konusu bile olamaz sizlere daha da iyi hizmet verebilmek için sistemlerimizde yenileme çalışmaları yapmaktayız .

Müşteri konusunda da bizden hizmet alan pekçok müşterimiz bulunmaktadır bir yıllık ücretsiz kullanım hakkınız devam etmektedir

onursari onursari WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad O** S**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

hostbac adlı üyeden alıntı

Merhaba @onursari 

Eposta adresinize bir çok kez domain transfer kodu tarafımızca gönderilmiştir gönderi alamama konusunda sadece sizlerle problem yaşamaktayız biz sadece domaininizi sizin adınıza tesçil ettik whois bilgileri sizin üzerinize domaini zaten bizim kendi adımıza kullanmamız gibi bir durum söz konusu bile olamaz sizlere daha da iyi hizmet verebilmek için sistemlerimizde yenileme çalışmaları yapmaktayız .

Müşteri konusunda da bizden hizmet alan pekçok müşterimiz bulunmaktadır bir yıllık ücretsiz kullanım hakkınız devam etmektedir

E-mail adresim doğru. Mail adresime her gün onlarca mail düşüyor ancak nedense sizin "gönderdiğiniz" domain transfer kodu tarafıma ulaşmıyor. Beraber denedik ve gördük ki "gmail" kullanarak da tarafıma kodu gönderemediniz. Size kaç kere söylediğimi hatırlamıyorum ancak Atak Domain, yani domaini kayıt ettiğiniz kuruluşla iletişime geçip problemi çoktan çözebilirdiniz. Ki mail gönderme probleminin sitenizden (hatalarla dolu) kaynaklandığını düşünüyorum çünkü sitenizde e-mail onaylama butonuna onlarca kez farklı günlerde basmama rağmen hiçbir şekilde onay mailini mail kutumda göremedim. Ücretsiz hak vurgusu yapmışsınız ancak bu ücretsiz hakkı sanki ben istemişim de almışım gibi yazmışsınız. Bunun nedeninin günlerce sitenize ve hosting'e bağlı olan websiteme ulaşamadığımdan olduğunu da belirtmek isterim. Sistemlerinizde her gün çalışma yapıyorsunuz ancak 7/24 (sözde) iletişime geçmeye çalışmama rağmen whatsapp'tan size ulaşmak için 4-5 mesaj atmak zorunda kalıyorum. Nedense sadece bu ay 3-4 kere hosting hizmetimin durdurulduğunu da belirtmek isterim. Domain yenilemesini yapamadım diye hosting yenilemek istedim ancak bu sefer de domainin nameserverlarını güncelleyemedim sürekli bakım yaptığınız sitenizden. Umarım bir an önce çözüme kavuşturursunuz da kurtulurum her gün size dil dökmekten. 

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 12.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Hostingci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 3 / 6
  • Ticaret 1, (%100)

Merhaba @onursari  ;

Sizlere Domain transfer konunuzu ilettik daha öncesinde de müşteri memnuniteti adına sizleri ücretsiz olarak limitsiz CPanel hizmetimizden kullandırım sağlıyorduk efendim yenilenme çalışmalarımızın olduğu döneme denk geldiğiniz için destek taleplerinize biraz yavaş gönüş yapılmış olabilir siz ve diğer müşterilerimizi daha da fazla memnun edebilmek için web sitemiz müşteri sistemimiz ve tam otomatikleştirişmiş yeni nesik butut alt yapımız ile hizmetinizdeyiz

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al