wmaraci reklam

Mega Holdings Hakkında

84 Mesajlar 34.749 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

kalemdir kalemdir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 106 / 70
  • Ticaret 1, (%100)
Konuyu gördüm yazmadan geçemedim.

Geçenlerde bakıyorum facebook'a sözde Antalya'da seminer varmış , beyler orayı dört gözle bekliyor , hergün paylaşımlar filan , yola çıkma günü geliyor. Fotograf paylaşmışlar yolda , bizim hayatı değişecek olan arkadaşlar otöbüs (bildiğiniz şehirler arası otöbüs,kendi ceplerinden veriyorlar parasını galiba) ile gidiyorlar bu devasa(!) seminere.

"yemek yerken yarını planladık" , "liderim ile plan yapıyoruz" bilmem ne. Görende yeni fabrika kuracaklar onun planını yapıyorlar sanır. Yarın kimi kazıklayacağız demiyorda...

Bunların profilleri filan okurken deliriyorum. Allah akıl fikir nasip etsin. Parayı kaptıracaklar üst tabakaya , yazık günah bilmeyen adamda bunlara inanıp parasını kaptıracak.

yaptıkları web siteleride bir şeye benzese , 2005 lerden kalma hazır şablon tarzı siteler yapıyorlar. Göründükçe geçmişi hatırlıyorum , şaşırıyorum hala böyle siteler var mı diye.

---
wmaraci
reklam

binbiralem binbiralem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 7 / 13
  • Ticaret 1, (%100)
Bu tuzaklara hala kanan insanlar varmı diye düşünüyorum :)

binbiralem.net

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
Arkadaşım girdi bu işe. O kadar uyarmama, yalvarmama rağmen beynini yıkamışlar resmen. Bunu bi toplantıya çağırmışlar, orda bi sunum, birde Kızılcahamam'a götürdüler bunu. Adam iyice değişti. İnanmış kazanacağına. Abi şöyle oluyor, böyle oluyor, çok süper bir iş vs...
600$ vermiş. 2 üye yapınca 3 ay boyunca aylık 150$ alıyormuşsun. Eğer o yaptığın 2 üyenin her biri de 2şer tane üye yaparsa onlar da 3 ay boyunca 150şer alacak, sende tek seferliğine 100$ alacakmışsın. Yani sen sisteme 4200$ kazandırdığın vakit, sen 550$ kazanıyorsun. Alt üyeler 3 ay boyunca üye bulamazsa kazanç tablosu sıfırlanıyor ve alttan alacağın parayı alamıyormuşsun. Öyle ki para sıfırlanmasın diye 3 ay dolmadan birbirlerini üye yapıyor adamlar. Sistem o kadar profesyonelce hazırlanmışki, gerçekten takdire değer.

MertBalci MertBalci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)
Daha yeni bu şirketin hazırladığı bir tatil-kamp etkinliğine katıldım. Bu işe girmek için değil sadece bilgi edinmek ve tatil yapmak amacıyla girdim. Bu işin en iyisi dedikleri Enes Olgun denilen arkadaşın konuşmasını da dinledim. Ancak verilen paranın ve harcanan emeğin karşılığının alınmadığını net bir şekilde gördüm. Ben kendi açımdan tavsiye etmiyorum.
Yorum tamamen bana aittir, bu işe girip para kazanan da vardır illa ki ben gördüğümü yorumladım sadece.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al