Ana Satış Konumuzda 200 TL Olan İşletmeler İçin Yazılmıs İnstagram Eğitimi İlk 10 Kişiye 50 TL Olan Taban Fiyattan Veriyoruz Kaçırmayın

[QUOTE=CNMRCN;1085269410]Herkesin ezbere bildiği şeyler değil gerçekten işini bilen bir kişi tarafından hazırlandığı çok belli.

Kitabın içinden bilgi vermemek için örnek veremiyorum ama yıllardır bildiğim şeylerin çoğunu yanlış biliyormuşum. Doğrusunun bu kitapta yazılanlar olduğunu da çok basit bir mantıkla anlayabildim. Denemelerim sonucunda da 60 takipçili bir hesapla şöyle bir şey yaşadım:

[/QUOTE]

[QUOTE=arifcan;1084738117]Kitabı satın aldım. Kendisi tecrübelerini net bir şekilde aktarmış. Başarılı biri olduğu aşikar. İçerisinde genel olarak bilinen bilgiler olsa da ekstra, ilk defa duyduğum ve gördüğüm bilgiler de mevcut. Fiyatına göre gayet güzel ve memnun kaldığımı söyleyebilirim. Kendisine teşekkür ederim.[/QUOTE]

[QUOTE=Cebom;1084740027]Kesinlikle tavsiye ederim. Akıcı bir şekilde yazılmış ve resimler mevcut sıkmayan bir e book.. instagram hesabını bir yerlere takılmadan kasmak isteyenler için güzel bir e book[/QUOTE]

[QUOTE=yigityavuzy;1084847008]Alanında en iyisi diyebilirim, kapsamlı ve kaliteli.[/QUOTE]

[QUOTE=ruzgarozis;1084847084]Kitap alındı. Paylaşım saatlerinden tutun da reels videosunun nasil olması gerektiğine. Onun dısında #hashtag kullanımının ne kadar yanlış olduğunu paylaşımların nasıl olacağını onun dısında Bot hesapların zararlarından tutunda profildeki seo uyumuna kadar herşeyi kısa ve açıklayıcı bir şekilde anlatmış hocamız. Gercekten kaliteli bir e book.

Piyasada gezen #love etiketini kullanin keşfete düş gibi bir kitap değil. Gerçekten iyi..

İyi satışlar dilerim .[/QUOTE]

[QUOTE=ayse34;1084931624]Ebook alındı çok hızlı teslimat sağlandı teşekkür ederim[/QUOTE]