wmaraci reklam

joomla sitemin ana sayfası google aramalarda kayboldu

12 Mesajlar 3.261 Okunma
wmaraci reklam

iltekmer iltekmer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 59 / E
  • Meslek webmaster, hosting
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** Ü**
  • Mesajlar 172
  • Beğeniler 50 / 72
  • Ticaret 1, (%100)
Gerekli olabilecek güncelleme ve bakımlarını yaptım. Google indxleme açısından bir problemin bulunmuyor. Çünkü içeriklerin google indexlemesi yapılmış. Zaten google aramalarında gerekli sayfalarda çıkıyor.
Senin problemin kullanmış olduğun bileşenin osmap tarafından desteklenmemesi bu nedenle şirketlerin olduğu menu, kategori ve içerikleri indexlememiş. Bu nedenle google aramalarında hiçbir sayfada bulunmuyor.
JbuusinesDirectory bileşeni yerine joomla çekirdeğinde bulunan fields leri kullanarak yapsa idin daha hizlı index alırsın. Ayrıca site daha yeni görünüyor. İçeriklerin okunma sayısına baklılırsa bir yıllık bir site gibi. Biraz sabır ve biraz da sosyal medya ve tantım yazılarıyla google aramalrında üst sıralara çıkarsın.
Sanki kullandığın tema da joomla son sürümü desteklemiyor gibi. Çok bileşen yüklemişssin. Site kaynaklarını fazlasıyla kullanıyor. Bu nedenle adminde siten çok yavas. Bu da olumsuz sonuçlar doğurabilir.
Joomla adına problemlerin olursa talep ettiğinde birlikte bakar çözeriz. Kolay gelsin.
kerperehberi

kişi bu mesajı beğendi.

www.bagcilarmeydan.com | Güncel Bağcılar Haberleri
wmaraci
reklam

kerperehberi kerperehberi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek turizm
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam çok sağol ilgin ve alakan için benimde şüphelendiğim bileşen JbusinesDirectory idi ama buna yakın veya bunun gibi ücretsiz bir bileşen bulsam derhal yenilicem temada dedğiniz gibi biraz vasat 11 yıllık bir site ama birden düşüşler yasadım 1.sayfadayken şimdi 13 sayfadayım webmaster toolsda sıkıntı varmı onuda bilmiyorum oda etkıler diyorlar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al