wmaraci reklam
lidertakipci

Fitness Antrenman Programı için Defter

4 Mesajlar 2.619 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Tutku Tutku WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek içerik uzmanı
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad D** T**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 6 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

Merhaba arkadaşlar.

Görseldeki defter şablonunu ben hazırladım. Böyle bir deftere sahip olmaktaki amacım hem programı hem de beslenme takibini düzgün yapabilmek. Hazırladığım şablona göre defterin boyutunu A5 boyutunda olacak şekilde ayarladım. (14cm x 21cm A4 fotokopi kağıdının tam olarak yarısı büyüklüğünde) Sayfaları önlü ve arkalı olacak şekilde kullanacağım. Antrenman defteri toplam 100 yapraktan oluşacak. Böylece tek defter ile toplamda 200 antrenman günü için not alınabiliyor. Bunun için sadece 50 adet A4 fotokopi kağıdı yeterli oluyor. Bunu kırtasiyede 2-3 TL verip telli defter şeklinde yaptıracağım. Bu şekilde hazırlandığında maliyet olarak piyasaya göre oldukça ucuza geliyor.

Bu bölüme kadar sorunumuz yok ama normalde fotokopi kağıtları bildiğiniz gibi yeterince kaliteli olmuyor. Bunun için sizce hangi marka A4 fotokopi kağıdını kullanmalıyım? Araştırma yaparken şöyle bir rehbere rastladım: http://www.avansas.com/campaign/fotokopi-kagidi-rehberi.html

Sizlerin kullandığı veya bildiği kaliteli markalar var mı? Defterde kağıt arkasında iz bırakmasını istemiyorum. Birazcık kaliteli olsa yeter. Navigator A4 fotokopi kağıdı sizce iş görür mü?

Dip Not:
Şu an şehir dışındayım ve görselin orjinali maalesef evimdeki bilgisayarda kaldı. Bu tasarımı kullanmak isteyenler konuya yazarak belirtirse şehir dışından döndüğümde orijinal halini özel mesaj ile gönderebilirim.

Önerilerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum.
Gurayxsavage

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)
Tutku Tavsiyem bilgisayardaki not programları ile tut yada bunu bilgisayarda Photshop üzerinden yapıp kaydet çıktı alma pc de sakla sebebi de boşa israf olmasın .

Tutku Tutku WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek içerik uzmanı
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad D** T**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 6 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Tavsiyeniz için teşekkürler @ebagcuvan Ben bu defteri geriye dönük arşiv olarak saklama niyetindeyim. Elbette sizin önerdiğiniz gibi yapılabilir ancak fiziksel arşivin daha doğru olacağını düşünüyorum. İsraf olarak da görülmemeli. Maliyeti oldukça düşük zaten.

Yeninesil44 Yeninesil44 Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 1034
  • Beğeniler 282 / 281
  • Ticaret 18, (%100)
hergün değişmeye gerek varmı haftada 1 yaprak felan kullanırsın okadarda büyük bi israf degil daha bilincsizce kullananlarda var

MultiAnaliz.com
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al