wmaraci reklam

Licas.pl link kısaltma sitesi ödeme yapmıyor SAHTEKARLAR

10 Mesajlar 1.570 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

sifrelax sifrelax WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek İş Güvenliği Teknikeri
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 7 / 11
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar licas.pl den link kısaltıp siteme ekledim. 94 tl kazanc sağladım. Tabikide sahtekar licas.pl bakiyeyi sıfırlamış iletişim adreside yok. Dikkat edin ödeme yapmıyor.

wmaraci
reklam

licasmedya licasmedya Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 6 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Ödemeniz yapılacak Ödemenizi aldığınız gibi sizi sonsuza kadar sistemden uzaklaştıracağız
moonty

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 7 / 11
  • Ticaret 2, (%100)
Eğer Ödememi yapmazsanız eğer. Sizi ***'da, forumlarda, youtube hesabimda paylaşacağım, linkleri sitelerimde paylaşıyorum, 2 sitemde po.no tarzı siteler degil, biri evlere ek iş diğeri blog tarzında site. Sen hangi hakla benim ödemelerimi iptal ediyorsun. Bu yanlıştır. Ben yıllarca en teferruatlı link kısaltma sitesi olan bcvcden 12 bin tlye kadar para kazandım. Bu 2 sitemden, sen ne sıkıntısı gördün de iptal ettin. Lütfen en yakin zamanda Ödememi yapın. Yaptığınız takdirde buradaki actigim konuları silecem. Ve ***da youtube hesabimda scam (**************) konusu açmayacağım. Teşekkürler

licasmedya licasmedya Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 6 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
İstediğiniz yerde paylaşın ödemenizi yapacaktık ama vazgeçtik kullanım koşullarına uymadığınız için ödemeniz hiçbir zaman yapılmayacak ve hesabınızın para kazanma özelliğini bugünden itibaren kapatıyorum artık cpm oranlarımızdan hiçbir zaman yararlanamayacaksınız

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 05.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 7 / 11
  • Ticaret 2, (%100)
Ödemenizi yapacaktık burada sizi eleştirdiğim için doğruları söylediğim için ödeme yapmaktan vazgeçtiniz, sizin gibiler piyasada çok. Vergi levhanız vardır inşallah yarin bu konu ilede ilgileneceğim. Ve sizi her yerde (scam) olduğunuzu kafaniza göre "kullanım koşullarına uymadigi için ödeme yapmıyorum diyen mantığınızı anlatacağım. Çünkü ben asla ve asla kullanım koşullarına uygunsuz davranış sergilemedim. Kendi blog sitelerimde kullandım linkleri. Ama siz adsenseden kazancınızı alınca yok olacaksinız. Bu ülkede sizin gibiler olduğu sürece güven olmaz bu işlerde. Ama sizin pesinizi bırakmayacağım kanunen elimden geleni yapacagim. Sizi şikayet edeceğim. İNSALLAH ÜZERİMİZDEN KAZANDİGİN SİRTİNDA YÜK OLUR. YEMEK NASİP OLMASİN. BASKADA BİRSEY DEMİYORUM..

nesta42 nesta42 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** B**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 28 / 5
  • Ticaret 1, (%100)

licasmedya adlı üyeden alıntı

İstediğiniz yerde paylaşın ödemenizi yapacaktık ama vazgeçtik kullanım koşullarına uymadığınız için ödemeniz hiçbir zaman yapılmayacak ve hesabınızın para kazanma özelliğini bugünden itibaren kapatıyorum artık cpm oranlarımızdan hiçbir zaman yararlanamayacaksınız

Ne olursa olsun insanların kazandığı parayı nasıl vermezsiniz ? Bu nasıl bir bahanedir ? Size artık güvenilecek mi ? Yazık.

OYUNCU53 OYUNCU53 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Rize
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

licasmedya adlı üyeden alıntı

O nasıl bir üslüptur. Vazgeçtik vermiyoruz. İşte ben bu yüzden Türkiye cpm oranları düşük olduğu halde bc.vc yi tercih ediyorum. Az olsun ama temiz olsun.
Shakedown

kişi bu mesajı beğendi.

Shakedown Shakedown Forza BEŞİKTAŞ Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Çevre Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1708
  • Beğeniler 225 / 548
  • Ticaret 60, (%100)
Bu kullanıcı nasıl hala forumda anlamıyorum. Biz olsak 50 kere ban yerdik. Ne ticaret ahlakı ne de üslup... Hiç birisi mi olmaz!!!

BC.VC candır heyecan aramayın.

"Tabiatın isteklerini anlamazlıktan gelen, cezasını görür." [Balzac]

inconnu inconnu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek yönetici
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
licasmedya ; Hakedenlerin parasını ödeyin. Ödenmediği takdirde Maliye'ye bilgi veriyorum. Ödenen arkadaşlar bilgi versin bana..

DeepX DeepX PM ile ulaşın Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 218 / 218
  • Ticaret 1, (%100)
licasmedya yapacaktım ama vazgeçtim mi ? neyden acaba ? merak ettim.

5 Aylık konuymuş yeni fark ettim...hortlatan, niye yaptın bunu. :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al