Merhabalar,

DomainJetPRO : Telegram Bot destekli, anlık bildirim gönderebilen, domain portföyleriniz için web tabanlı takip yazılımıdır.

İnternet dünyasında domain yönetimi hayati bir öneme sahiptir. Bizim sunduğumuz çözüm, domain takibini ve yönetimini kolaylaştırırken, aynı zamanda gizliliğinizi de koruyor.

• Özgürlük ve Kontrol: Kendi hostunuzda ve kendi domaininizle barındırarak, kimseye log vermeden domainlerinizi takip edin. Bu, size tam kontrol ve gizlilik sağlar.
  • Zamanlama Esnekliği: Günü geçmiş ve boşta olan domainler, isteğe bağlı olarak ayarlanabilen cron görevleriyle her dakika takip edilir. Eğer bir domain boşa düşerse veya boştayken kayıt olursa, anında bildirim alırsınız.
  • Sürekli Güncelleme: Aktif domainlerin whois bilgileri, yine isteğe bağlı olarak ayarlanabilen saatlik cron görevleriyle güncellenir, böylece her zaman en güncel bilgilere sahip olursunuz.
  • Önleyici Hatırlatmalar: Domain bitiş tarihleri yaklaştığında, haftalık cron görevleriyle 30 günden az kalan domainler için hatırlatma bildirimleri gönderilir. Bu, önemli tarihleri kaçırmamanızı sağlar.
  • Bağımsız Çalışma: Sistem, üçüncü parti API'lar kullanmaz; doğrudan whois sunucularının API'larına istek gönderir. Bu, ek maliyetlerden ve bağımlılıklardan kaçınmanıza olanak tanır.
  • Ekonomik Çözüm: En düşük, en ucuz PHP destekli hosting paketi bile bu sistem için yeterlidir. Böylece, bütçenizi zorlamadan yüksek performanslı bir domain yönetim sistemine sahip olabilirsiniz.
  • 1 Yıl Boyunca Ücretsiz Destek.

---------------------------

Bu sistem, alan adı yönetimi için güvenli, esnek ve ekonomik bir çözüm sunar. İster kişisel bir proje için, ister işletmenizin domain portföyü için olsun, bu çözüm ihtiyaçlarınıza uyum sağlar ve size domain dünyasında bir adım önde olma imkanı verir. 

Bazen, yazılım sistemleri beklenmedik hatalarla karşılaşabilir. Bu, Whois sunucularının aşırı yüklenmesi veya sunucunun kendisinin karşılaştığı bazı teknik sorunlar gibi çeşitli nedenlerden kaynaklanabilir. Bu tür durumlarda, yazılımın gönderdiği bildirimler yanıltıcı olabilir ve gerçek durumu yansıtmayabilir. 

İlk kurulum ücretsizdir.

İsteğinize göre ek özellikler için ücretli teklif verebilirim.

Hostingden dolayı oluşan hata ve sorunlarda destek yoktur. Hosting değiştirmenizi öneririm.

Domain lisanslıdır ama bu demek değilki geliştirmeye kapalı veya geliştirme için sadece bana mecbur değilsiniz sadece tek dosya şifrelidir ek geliştirmeler yapabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri:

php 8 veya üstü

Cpanel veya Directadmin

Demo Adres: demo.mydomains.com.tr

Giriş Kullanıcı Adı : demo
 Kullanım Videosu : 
https://youtu.be/QcGg2tHgUMw

34168-6555e90bc5129.jpg

WM Aracına'a özel ve bu konuya "Almak istiyorum" yazmanız yeterlidir.

** Domain Lisanslı Ömür Boyu Kullanım Hakkı ** Domain değiştirme yoktur yeni lisans almalısınız 

** Açık Kaynak Lisanssız Fiyatı 10,000 TL (Satış hakkı yoktur. Kişisel projeleriniz için)

Normal Satış Fiyatı 1500 TL 

Konuya yorum yapan ilk 5 Kişi 700 TL

Konuya yorum yapan sonraki 10 kişi için 900 TL

Konuya yorum yapanlar için 1100 TL

--Yorum tarihinden sonra 5 gün içinde alım gerçekleştirilmelidir. Yoksa kampanyası yanar. Tek kişi tek domain indirimli fiyattan yararlanabilir.

Bu fiyat politikası 1 Ocak 2024 Tarihine kadar geçerlidir.

Ödeme Yöntemleri : Havale/Eft - Peşin Fiyatına 3 taksit Kredi Kartı - Papara

** Satış rakamlarına bağlı olarak ücretsiz güncellemeler, ek geliştirmeler yapmak benim inisiyatifimdedir.

** Değişiklik yapma hakkım saklıdır. Satın alan herkes bu konuyu okumuş kabul edilir.

Teknik Bilgiler:

Kullanılan teknolojiler : Laravel 10 + Bootstrap 5