wmaraci reklam
lidertakipci

Seo Paketleri Hakkında

7 Mesajlar 1.004 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

bakarizas bakarizas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Burdur
  • Ad Soyad Y** C**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 3 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Burada bir çok arkadaş emek vererek siteler, bloglar gibi platformlara giriş yaparak birşeyler yapmaya çalışıyorlar 5 10 içerikten snra seo kısmına yoğunlaşıyor.Maddi imkanı neye yetiyorsa onu yaptırmaya çalışıyor ama en büyük hata burada oluyor. 10 liralık paket olmaz link çöplüğü olan sitelerden link alsan 3 güne sitenin cenazesini yıkarsın. Tanıtım yazısı alıyorsun 3 gün sonra kalkıyor. 5 liraya tanıtım yazısı alınıyor ne kadar iyi olabilir?Bu cümlelerim bir çok iş yapan insanı kızdırsada bu seo değil arkadaşlar. Zor değil twitterda facede plurkta 6+ da paylaşım yapmak. Kaç kişi inceliyor sitenizi paketi uygulamadan önce? Milyonda bir. 10 liralık 100 paket yerine 1000 liralık tek paket yapmak daha sağlıklı olacaktır. Kaç kişi Manuel ekliyorum diye konuşup eklediği sitelerin mail şifresini müşteriye veriyor %1 belki. Ona göre siz düşünün siz taşının basit imleme işlemlerini elinizle yapın. Program ile kopyala yapıştır metinlere link vererek el ile değil tamamen programla link eklettirdiginiz sürece dipte kalmaya ve adsense tik başı 0.05 veriyor diye hayiflanmaya devam edeceksiniz.bir işi bir kere yapın.

Mobil yollandı imla hataları olabilir.

wmaraci
reklam

Cnkrt Cnkrt iyiarastir.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 23 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Bende paket oluşturdum satış konusu açtım lakin otomatik olarak kastettiğiniz link ekleme işlemlerinden farklı olarak video backlink konusunda hizmet veriyorum.

Paketlerin çoğunun zarar olduğu aşikar. Ancak yinede paketleri kastederken tamamını genellememek gerekir. Bende fiyatı 5-10 TL'den yapıyorum bunu kısa süreli referans edinme amaçlı olarak uygun tuttum ancak dediğim gibi tüm paketleri genellememekte fayda var.
ahotus

kişi bu mesajı beğendi.

https://forumtutkusu.com - https://iyiarastir.com - https://cnkrt.org - https://muratdemir.web.tr

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
paketlere 1-2 k para vermiyorsanız patlaması gayet normal 5 tlye seo yapan var hocam SEO önemli bir şey üst sıralara çıkmak bu kadar ucuz olamaz

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/

bakarizas bakarizas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Burdur
  • Ad Soyad Y** C**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 3 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

Cnkrt adlı üyeden alıntı

Bende paket oluşturdum satış konusu açtım lakin otomatik olarak kastettiğiniz link ekleme işlemlerinden farklı olarak video backlink konusunda hizmet veriyorum.

Paketlerin çoğunun zarar olduğu aşikar. Ancak yinede paketleri kastederken tamamını genellememek gerekir. Bende fiyatı 5-10 TL'den yapıyorum bunu kısa süreli referans edinme amaçlı olarak uygun tuttum ancak dediğim gibi tüm paketleri genellememekte fayda var.

video backlink son dönemlerde revaşta olan bir konu onun üzerine çalışan fazla kişi yoktur benim ne demek istediğimiz anladığınızı düşünüyorum hocam.
Cnkrt

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

SeoDaddy SeoDaddy Kalitelibacklink.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / K
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 828
  • Beğeniler 161 / 257
  • Ticaret 28, (%100)
Seo'nun backlinkten ibaret olmadığını daha kaç defa söylemek gerekiyor acaba...

Google diyor ki seo için kimseye para ödemek zorunda değilsiniz. Ücretli bağlantı sağlayan seolardan uzak durun diyor. Ücretli bağlantıya sahip olmak politika ihlalidir. Tanıtım yazılarına yönelenler bir kez daha düşünsün...

Backlinkci Backlinkci Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Profesyonel Seo Danışmanı
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 468
  • Beğeniler 175 / 133
  • Ticaret 90, (%98)
Haklısınız. Öncelikli olarak irdelenmesi gereken konu mevcut sitenin iç yapısı. Örneğin her sayfada kopya içeriğe sahip olan bir site mevcut backlink kalitesi ne kadar iyi olursa olsun google'da iyi bir yere gelemez. Vasıfsız linkler ise kısa vadeli yükseliş sağlıyor gibi gözükse de uzun vadede çeşitli cezaları, düşüşleri ve daha büyük problemleri beraberinde getirecektir. Önemli olan iç düzen, doğallık, yapılan işi severek yapmak ve en sonunda kaliteli kaynaklar üzerinden kalıcı çalışmalar yaptırmak eğiliminde bulunmaktır.

Dijiseo Dijiseo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Copywriter
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad İ** B**
  • Mesajlar 1160
  • Beğeniler 394 / 299
  • Ticaret 17, (%94)
SEO'nun backlink alımından oluşmadığını bilmeniz gerekmektedir.

Sitenizin emekleme dönemi (0-6 ay) içerik pazarlaması ile içerikleri hazırlanmadıysa istediğiniz seo paketini alın fayda etmeyecektir. Ancak 6 aylık dönemde içerikleri sağlamca hazırlanmış sitelere seo çalışması yapılırsa daha etkili bir çalışma olacaktır.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al