wmaraci reklam
lidertakipci

Bir Yazılımcı Boşta Kalırsa ? :( Gelin Yeni Proje Fikri Verin

2 Mesajlar 166 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

bilalbakircicode bilalbakircicode WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2022
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 4 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

Arkadaşlar bir kaç haftadır el ameliyatı kaynaklı boştaydım alçı gitti fakat işsiz gibi kaldım zaten depremden sonra depremzede olduk bu aralarda işsiz kalınca faturalar vs üst üste bindi sizden ricam satacağım yada proje yapıp satacağım android olur web yazılım olur fikirlerinizi paylaşırmısınız yapıp satayım :(

kodshop

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

kodshop kodshop Anlatamıyorum Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 798
  • Beğeniler 164 / 163
  • Ticaret 0, (%0)

Bu zor dönemde size yardımcı olmak için, Android ve web yazılım alanlarında satabileceğiniz veya proje olarak tamamlayabileceğiniz bazı fikirler sunabilirim:

Android Uygulamaları:

• Eğlence ve Oyunlar: Basit bulmaca oyunları, kelime oyunları veya hiper-gündelik oyunlar geliştirmeyi deneyebilirsiniz. Bu tür oyunlar geliştirmek nispeten kolay olabilir ve reklam geliri veya uygulama içi satın almalar ile para kazanabilirsiniz.
  • Verimlilik Uygulamaları: Görev listeleri, not alma uygulamaları veya zamanlayıcılar gibi basit verimlilik uygulamaları oluşturabilirsiniz. Bu uygulamalar, abonelik modelleri veya uygulama içi satın almalar ile para kazandırabilir.
  • Eğitim Uygulamaları: Dil öğrenme uygulamaları, matematik testleri veya bilgi yarışmaları gibi eğitim uygulamaları geliştirmeyi düşünebilirsiniz. Bu uygulamalar, abonelik modelleri veya reklam geliri ile para kazandırabilir.
  • Yardımcı Uygulamalar: Hava durumu uygulamaları, pusula uygulamaları veya seviye göstergeleri gibi basit yardımcı uygulamalar oluşturabilirsiniz. Bu uygulamalar, reklam geliri ile para kazandırabilir.

Web Yazılımı:

• Statik Web Siteleri: Yerel işletmeler veya bireyler için basit statik web siteleri tasarlayıp oluşturabilirsiniz. Bu hizmeti, saatlik veya proje bazlı olarak sunabilirsiniz.
  • WordPress Temaları: Özel WordPress temaları tasarlayıp satabilirsiniz. ThemeForest gibi platformlarda temalarınızı satabilirsiniz.
  • Web Mağazaları: WooCommerce veya Shopify gibi platformlar kullanarak küçük işletmeler için e-ticaret web siteleri oluşturabilirsiniz.
  • Web Uygulamaları: Basit web uygulamaları, istatistiksel araçlar veya CRM sistemleri gibi geliştirmeyi düşünebilirsiniz. Bu uygulamaları, abonelik modelleri veya lisans satışı ile para kazandırabilirsiniz.

BLOG : www.jdsezer.blogspot.com

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al