wmaraci reklam

boşboşboşboşboşboş

68 Mesajlar 11.147 Okunma
wmaraci reklam

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)
Sektörde ki eksikliği görüp güzel bir proje geliştirmişsiniz. İnşAllah en kısa zamanda hak ettiği yerlere gelir.
scartz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

scartz scartz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 513
  • Beğeniler 99 / 115
  • Ticaret 19, (%100)
Teşekkürler MehmetMaşa amacımız daha da geliştirmek güzel sözlerin için çok teşekkür ederim.

Goethe diyor ki; Para ile insan ilişkisi şöyledir: İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın..

BHA BHA bhamedya.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Aşçı, Makale Yazarı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 460 / 460
  • Ticaret 20, (%100)
Merhabalar, öncelikle sevgili arkadaşım scartz sen ve ekibine başarılar dilerim. Gerçekten başarılı bir iş çıkarmışsınız diyerek açıklamama başlamak istiyorum.

Sabah saatlerinde Scartz bana yazdı ve bugün bu sistemin tanıtımını yapacağını söyledi. Önden bir incelememi ve sistem hakkında kendisine yorum yapmamı istedi. Ben tamamen tarafsız bir şekilde yorumumu sizlere iletmek istediğim için konu altına da mesajımı eklemek istiyorum.

Öncelikle gençler sistem gerçekten bir harika ve bir o kadar kullanımı kolay. Başarılı bir iş çıkartılmış ve ince düşünülmüş. Sizin için önceden araştırılmış boş muhabbet ve para kazanmayı hedefleyip hızlı hızlı, aceleye getirilmemiş yani iyi analiz yapılmış. Denemeniz için ücretsiz deneme süreci vermekteler zaten inceleyenler benimle aynı fikirde olacaklardır.

Ben Apple Mac kullanıcısıyım ve bir çok insan program adı altında Windows için benzer programlar satmaktalar. Bu ve buna benzer programlar için para veriyor ve diğer bilgisayarımı açıp onda bu işlemleri yapmak zorunda kalıyordum. Yalnız bu sistem sayesinde sadece bilgisayar değil istediğim yerde ulaşılabilirliği olması bir harika. Bu beni etkileyen en önemli özellik oldu.

Yaklaşık 3,4 saattir aktif şekilde sistemin önerdiği ayarlarda bir mesleki benzerliği olan bir kullanıcının takipçilerini takip ediyor ve bunu yaparken bir çok kısıtlama ile takipçilerini takip ediyorum. Mesela yumurta hesapları takip etmemeyi, aktif olmayan kullanıcıları, yabancı dile sahip hesapları, hatta takipçisi takip ettiğinden az olan hesapları takip etmeme gibi bir çok özelliği kullanabiliyorum. Buda beni etkileyen bir diğer özellik oldu diyebilirim. Dediğim gibi 3,4 saatte önerilen özelliklerde 50 kişi takip etmişim ve bu takiplere rağmen 12 kişi geri dönüş yapmış ve bu gerçekten güzel bir sayıdır.

Tweetleri zamanlama, otomatik unfollow yapma, otomatik beğenme gibi bir çok özelliği de içinde bulundurması verdiğiniz paranın hakkını vermesinde yarar sağlıyor. Arkadaşlar ayrıca fiyatlarda makul fiyatlar takipçi satın almak yerine bu şekilde takipçi kasmak kesinlikle daha mantıklı. Ayrıca tek hesap ile değil bir çok hesap ekleme imkanı sağlaması da bir hayli hoş diyebilirim.

Başarılar dilerim tekrardan, gerçekten güzel bir iş çıkarmışsınız hocam. Ellerinize sağlık, iyi çalışmalar :)
scartz

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 513
  • Beğeniler 99 / 115
  • Ticaret 19, (%100)
BHA dostum güzel yorumların için çok teşekkürler. Umarım herkesin faydalanır ve güzel işler yapabilir. Sistem de çok kısa bir süre içerisin de çok iyi bir şekilde takipçi kazanılabiliyor.

Goethe diyor ki; Para ile insan ilişkisi şöyledir: İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın..
wmaraci

bdrhnbaran bdrhnbaran OBirCanavar :) Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 345
  • Beğeniler 63 / 39
  • Ticaret 6, (%100)
Hayırlı uğurlu olsun 😊
scartz

kişi bu mesajı beğendi.

Doğrulama almadan işlem yapmayınız.

ASY117 ASY117 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 465
  • Beğeniler 105 / 128
  • Ticaret 25, (%100)
deneme sürümünü aldım teşekkürler
scartz

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 513
  • Beğeniler 99 / 115
  • Ticaret 19, (%100)

boşboşboşboşboşboşboş

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: scartz (04.02.2024 23:31)

• Üyelik 13.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 513
  • Beğeniler 99 / 115
  • Ticaret 19, (%100)
Aracı nasıl kullanacağınız, nelere dikkat etmeniz gerektiği için özel kullanım kılavuzu hazırlanmıştır. Özellikleri, sıkça sorulan soruları ve kullanım kılavuzunu www.thetwtools.com adresinden görüntüleyebilirsiniz.

Eflaki Eflaki Ekşi Sözlük Kimlik Onayı
  • Üyelik 26.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 188 / 247
  • Ticaret 162, (%100)
Hayırlı olsun. Paneli inceledim. Çok hoş kullanışlı bir panel. Üstelik telefondan da yönetmek mümkün.

Hayırlı satışlar.
scartz

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 513
  • Beğeniler 99 / 115
  • Ticaret 19, (%100)
Teşekkürler, kullanıcı rahatlığı açısından tüm platformlara uygun geliştirmeye çalıştık. Tek gayemiz daha iyi ve daha uzun soluklu bir hizmet. Çok yakında uygulama app store ve ios'ta da yerini alacak. :)
Eflaki

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al