wmaraci reklam
lidertakipci

Türkiye'de Yeni Upload Siteleri

3 Mesajlar 886 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

gazozman gazozman Merhaba :) Kullanıcı
    • Üyelik 16.09.2015
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek Öğrenci/İnşaat Müh.
    • Konum Balıkesir
    • Ad Soyad M** S**
    • Mesajlar 118
    • Beğeniler 30 / 13
    • Ticaret 9, (%100)
    Arkadaşlar geçenlerde Google'da bir araştırma yaptım. İnternet üzerinden, upload ile para kazanmak ile ilgili. Bir sitede 2 adet Türkiye'deki pazara giren upload sitesinden bahsediyor. Sitedeki makaleyi okumak isteyen rica ediyorum bana özel mesaj atsın. Reklam yapmak istemiyorum.

Hocam bu 2 sitede bir olaya şahit oldum. Herhangi bir premium hesabın olmasa bile hile hurda yapmanıza gerek kalmadan sitenin kendi izni ile full hızda indiriyorsunuz. Bir kullanıcı daha ne istesin ki. Ben eğer premium alırsam sitedeki reklamlardan mahrum kalıyorum ki o da öyle aman aman bir şey değil indire basıyorsun indiriyorsun. Bu 2 adet sitenin benimsemiş olduğu politika yani "Kişi internet hızı ne ise o hızda indirecektir" mantığı diğer siteleri korkuttu. Çünkü zaten güzel para veriyor aynı sistemler onda da mevcut referans ile para kazanma, indirme başına para kazanma, premium satış başına para kazanma. hepsi onda da var ayrıca Türkiye'yi kötü bir seviyeye koymamışlar iyi para veriyorlar.

Bu arada söylemeden geçemeyeceğim. Preimum alan kişilerin yükledikleri dosya işte ne bileyim 30 gün içinde hiç indirlmemişse ne bileyim 45 gün falan sorunu var ya eğer premium aldıysanız dosyanız böyle bir sebepten ötürü silinmiyor. Helal olsun dedim.

Bu siteden benim beğendiğim: RevClouds ile para kazan
    Diğeri yine benzer özellikler: Uploadex ile para kazan

Yukarıda da bahsettiğim siteler bunlar hocam. Konu ile ilgilenmek isteyen arkadaşlar ziyaretçilerin indirme hızı kısıtlanmadan dosya indirdiğini görenler vazgeçmez.

wmaraci
    reklam

MobileMaster MobileMaster WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 24.03.2015
    • Yaş/Cinsiyet 63 / E
    • Meslek uploader
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad Y** K**
    • Mesajlar 2
    • Beğeniler 0 / 0
    • Ticaret 0, (%0)
    merhaba

bahse konu filehostları paylasmanız mümkün mü?

gazozman gazozman Merhaba :) Kullanıcı
    • Üyelik 16.09.2015
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek Öğrenci/İnşaat Müh.
    • Konum Balıkesir
    • Ad Soyad M** S**
    • Mesajlar 118
    • Beğeniler 30 / 13
    • Ticaret 9, (%100)
    pm atıyorum hocam

wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al