wmaraci reklam
lidertakipci

⭐Öğrenciden Tertemiz Ücretler Sayfası Sitenize Renk Getirecek! 📌Bootstrap-Responsive⭐

4 Mesajlar 1.059 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

emrecanozkan emrecanozkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 62 / 31
  • Ticaret 18, (%94)
Öncelikle merhabalar,
Ben Emre. İzmir'de Bilgisayar Mühendisliği okuyorum 2. sınıfım. Ev kiramı, faturalarımı ve ulaşım ihtiyacımı karşılamak için internette gördüğüm sayfaları responsive bir şekilde koda döküyorum.

Normalde şu anda node js ile yazdığım bir randevu, ciro ve müşteri takip yazılımım var (evet hepsi bir arada). Tamamen ben yazdım ve şu anda internet üzerinde. Onu da yakında wmaraci 'na ekleyeceğim inşallah.

Bu işe bir yerden başlamak iyidir dedim ve gerçekten hızlı bir şekilde para kazanmam gerekiyor. Bu yüzden size değer katarak sayfaları uygun fiyata koda döküyorum.

Şimdilik elimde 2 adet ücretlendirme sayfası var. Günler ilerledikçe daha da farklı sayfaları dökeceğim.

Tertemiz kodladım diye düşünüyorum. Tabii ki daha sektörde yeni olduğum için eksiklerim olabilir ancak ben elimden geldiğince kendimi geliştirmeye ve daha yaratıcı daha özgün şeyler çıkartmaya çalışacağım.

Umarım işinizi görür :)

Bu arada elinizde psd sayfalarınız var ise yine dökümünü yapabilirim elimden geldiğince. Henüz yeni olduğum için bu tarz koda dökme işinde bu yüzden ucuza yapmaya çalışıyorum.

Mobil Uyumlu | ₺50 | PricingV1

Mobil Uyumlu | ₺50 | PricingV2

Banka Hesaplarım
Enpara - Ziraat

İletişim
mail: iletisim[at]emrecan.com
PM

REFERANSLAR:

Roda66 adlı üyeden alıntı

Merhabalar. Benim bir çok domainim vardı bunlar boş kalmasın diye hem uygun olsun hemde öğrenci kazansın diye konu açmıştım. Emrecan arkadaşımız ben yaparım dedi çokda güzel yaptı. Bilmediği yerleride öğrendi eksiksiz yaptı. Profesyonel olarak yaptı hemde. Hazır kopyala yapıştır değil kendi emekleriyle sıfırdan üretti. Çok azimli becerikli bir arkadaşımız ve de aç gözlüde değil. Web işlerinizi güvenle teslim edebilirsiniz. Ne isterseniz yapabilecek kapasitede bir arkadaş. İnşallah daha güzel yerlerde göreceğimize eminim. Ve çalışmaya devam edeceğiz uzun soluklu olarak İnşallah.

wmaraci
reklam

Roda66 Roda66 istanbulviptransfer.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Turizmci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** Ö**
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 23 / 24
  • Ticaret 1, (%100)
Merhabalar. Benim bir çok domainim vardı bunlar boş kalmasın diye hem uygun olsun hemde öğrenci kazansın diye konu açmıştım. Emrecan arkadaşımız ben yaparım dedi çokda güzel yaptı. Bilmediği yerleride öğrendi eksiksiz yaptı. Profesyonel olarak yaptı hemde. Hazır kopyala yapıştır değil kendi emekleriyle sıfırdan üretti. Çok azimli becerikli bir arkadaşımız ve de aç gözlüde değil. Web işlerinizi güvenle teslim edebilirsiniz. Ne isterseniz yapabilecek kapasitede bir arkadaş. İnşallah daha güzel yerlerde göreceğimize eminim. Ve çalışmaya devam edeceğiz uzun soluklu olarak İnşallah.
emrecanozkan

kişi bu mesajı beğendi.

https://istanbulviptransfer.com

emrecanozkan emrecanozkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 62 / 31
  • Ticaret 18, (%94)
Çok teşekkür ederim Roda66 hocam bu güzel yorumunuz için umarım uzun soluklu ve memnuniyet esaslı bir şekilde çalışırız :)
Roda66

kişi bu mesajı beğendi.

cracksky cracksky WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Bana Ulaşabilir misiniz ?

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al