Steeldc adlı üyeden alıntı

Üretir 3d sistemi zaten oldukça gerekli ve müthiş bir teknolojidir. Sonuçta kullandığımız kartların sahibi biziz, cebimize 1 kod gelmesi ve ona göre ödeme yapmamızda hiç bir problem yok. Öyle bir söylemişsin hocam ki sanki millet stolen cc ile ödeme yapıyor da bu sistemi kullanamazlar :P Şaka bir yana, yaklaşık 4 aydır kullanıyorum ve 15bin tl'nin üzerinde ödeme almışımdır. Herhangi bir ticari belge söz konusu değildir, sadece alınan komisyonlar %2.4'den %2.6 olmaktadır, bu da pek bir şey ifade etmez zaten. 100 TL'nin 2.6 TL'sini verebiliriz, paypal bundan daha fazlasını alıyordu :)

senden niye az alıyor ben başvurduğunda %5 alacağı yazıyordu, gerçi hiç kullanmadım Türkçe yönlendirmesi yoktu, pekçok dilde kredi kartı ödeme yönlendirmesi vardı 3-4 sene önce Türkçe yoktu hala öylemi bakmadım
ek: 15 dil hala artmamış TRdesteği yok hala.. TL ödeme kabul ediyor 87 para birimine dahil

Ek Olarak:

RosenCruz adlı üyeden alıntı

24 Haziran itibariyle 2CO da Türkiye'den çekiliyor. Boşa yatırım yapmayın

bilgi nerden?

kabul edilmeyen ülkeler:
Cuba
Iran
Myanmar/Burma
North Korea
Sudan
Syria

Ek Olarak: 2co dan gelen emai: ''Dear Valued Merchant,

We are sorry to announce that 2Checkout will be suspending business operations in Turkey, effective June 24, 2016. Providing excellent service to you and all of our merchants remains our #1 priority, but the requirements governing payment processing in Turkey have become prohibitive, so we cannot provide ongoing support at this time.

We apologize for any inconvenience this may cause and wish you the best of luck in your future endeavors. Please don’t hesitate to reach out to us if we can be of any assistance.''