wmaraci reklam

Ürün Başına Kargo Alma

3 Mesajlar 621 Okunma
wmaraci reklam

vuslatim vuslatim www.segemdersnotlari.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Sigortacı
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 141 / 140
  • Ticaret 0, (%0)

Arkadaşlar merhaba;

E-ticaret sitemizde maliyetler yükseldiği için aşağıdaki senaryoyu uygulamaya geçirmek istiyorum bununla ilgili olarak eklentide buldum fakat ayarları istediğim gibi yapamadım.

Uygulamak istediğim senaryo
Örnekler;

• 1 kg lık ürünlerden 1 den 4 kg kadar alındığında ( tek kutuya 4 kg a kadar sığıyor ) 25 TL kargo ücreti almasını istiyorum yani 4 kg oluncaya kadar sabit 25 TL 5 kg olur ise 50 TL
  • 3,5 Kg lık ürünlerimiz mevcut bunlarda da 25 TL 2 paket alırsa 50 TL olması lazım
  • yada yukarıdaki 1 kg 1 adet alındı 3,5 kg lıktan bir adet alındı yine 50 TL gibi

bulduğum eklenti aslında yapıyor ama ayarlarını yapamadım. elentiyi paylaşabilirim eklentinin adı WooCommerce Extra Fees Plugin Premium
şimdiden çok teşekkür ederim

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: vuslatim (20.05.2022 18:19)

wmaraci
reklam

• Üyelik 02.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Sigortacı
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 141 / 140
  • Ticaret 0, (%0)

vuslatim adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar merhaba;

E-ticaret sitemizde maliyetler yükseldiği için aşağıdaki senaryoyu uygulamaya geçirmek istiyorum bununla ilgili olarak eklentide buldum fakat ayarları istediğim gibi yapamadım.

Uygulamak istediğim senaryo
Örnekler;

• 1 kg lık ürünlerden 1 den 4 kg kadar alındığında ( tek kutuya 4 kg a kadar sığıyor ) 25 TL kargo ücreti almasını istiyorum yani 4 kg oluncaya kadar sabit 25 TL 5 kg olur ise 50 TL
  • 3,5 Kg lık ürünlerimiz mevcut bunlarda da 25 TL 2 paket alırsa 50 TL olması lazım
  • yada yukarıdaki 1 kg 1 adet alındı 3,5 kg lıktan bir adet alındı yine 50 TL gibi

bulduğum eklenti aslında yapıyor ama ayarlarını yapamadım. elentiyi paylaşabilirim eklentinin adı WooCommerce Extra Fees Plugin Premium
şimdiden çok teşekkür ederim

:) nedense biraz zor konularda kimseden ses cıkmıyor, normalde PM kutusu dolardı

• Üyelik 02.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Sigortacı
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 141 / 140
  • Ticaret 0, (%0)

kendim deneme yanılma ile yaptım :) buradaki bilgisini kıskanan arkadaşlara selamlar olsun :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al