81637-64cce75789caf.jpg

www.wordpressweb.com.tr

S: Wordpress temalarınızın lisansı nedir?

C: Tüm Wordpress temalarımız %100 orijinal ve GPL lisanslıdır. Lisanslama hakkında endişelenmenize gerek yok; 

temalarımızı güvenle kullanabilirsiniz.

S: Temaları nasıl satın alabilirim?

C: İstediğiniz temayı seçin, satın alma işlemini tamamlayın ve anında indirme linkine sahip olun. Ödeme yöntemleri arasında 

kredi kartları ve PayPal gibi seçenekler bulunmaktadır.

S: Satın aldığım temayı nasıl özelleştirebilirim?

C: Temalarımız genellikle kolay özelleştirme seçenekleri sunar. Renklerden düzenlemelere kadar birçok özelliği yönetebilirsiniz. 

Ayrıca, dokümantasyonumuz size adım adım rehberlik edecektir.

S: Talep ettiğim özel bir tema mümkün mü?

C: Elbette! Eğer belirli bir tasarım veya özellik istiyorsanız, bize ulaşın. Mümkünse, talep ettiğiniz özellikleri dikkate alarak 

özel bir tema oluşturabiliriz.

S: Daha fazla tema eklemek mümkün mü?

C: Kesinlikle! Eğer belirli bir temayı sitemizde göremiyorsanız, talep oluşturarak istediğiniz temayı listemize eklememizi 

sağlayabilirsiniz. Memnuniyetle sizin için sunarız.

S: Destek hizmetiniz var mı?

C: Evet, müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Tema kurulumu veya özelleştirmesi konusunda yardıma ihtiyacınız 

olursa, teknik destek ekibimiz size yardımcı olacaktır.

S: Temalarımı nasıl güncelleyebilirim?

C: Tema güncellemeleri genellikle otomatik olarak yapılabilir. Tema panelinizi veya Wordpress yönetici panelinizi kullanarak 

güncellemeleri kontrol edebilir ve uygulayabilirsiniz.

S: İade politikanız nedir?

C: Temalar dijital ürünler olduğundan dolayı genellikle iade yapılmamaktadır. Ancak, bir sorun yaşarsanız veya temada 

beklenmeyen bir hata bulunursa, destek ekibimiz size yardımcı olacaktır.

S: Hangi tarayıcılarla uyumlu çalışıyorlar?

C: Temalarımız modern tarayıcılarla (Chrome, Firefox, Safari, Edge) uyumlu olarak tasarlanmıştır. Bu sayede ziyaretçileriniz 

farklı tarayıcılar kullanırken sorunsuz bir deneyim yaşar.

S: Temaları nasıl indirebilirim?

C: Satın aldığınız temaları hesabınızdan veya e-posta ile gönderilen indirme linki üzerinden indirebilirsiniz. 

Eğer herhangi bir sorun yaşarsanız, destek ekibimize başvurabilirsiniz.

wordpressweb.com.tr olarak wordpress web temaları satıyorum bu temalar %100 orjinal ve GPL Lisanslıdır. daha önceki satın aldığım ve müşteri taleplerine göre tercih edilen temaları derledim ve uygun fiyatlarla satmaya karar verdim daha fazla tema için talep oluşturulursa memnuniyetle listemize alır sizin kullanımınıza sunuyorum daha fazla bilgi için benimle iletişime geçebilrisiniz elimden geldiğince bilgim dahilinde tüm sorularınızı cevaplarım