wmaraci reklam

Tema ihtiyacınız var mı?

5 Mesajlar 998 Okunma
wmaraci reklam

EvilBozkurt EvilBozkurt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 38 / 37
  • Ticaret 0, (%0)
Wordpress'de şöyle bir tema yok veya şöyle adam akıllı bir X (örneğin adam akıllı bir film teması yok gibi) teması yok diyor musunuz? Yapacak tema arıyorum da.

wmaraci
reklam

LiDYASIZ LiDYASIZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek learner
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 134 / 186
  • Ticaret 4, (%100)
Fotoğraf teması yok

• Üyelik 20.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 38 / 37
  • Ticaret 0, (%0)
LiDYASIZ fotoğraf teması derken hocam tam olarak ne demek istediniz? Şu internette son zamanlarda sıkça açılan insanların fotoğraf upload edebildiği ve kelime yazınca o kelimeyle ilgili fotoğrafların çıktığı bir şey mi yoksa kişisel portfolyo teması gibi bir şey mi?

LiDYASIZ LiDYASIZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek learner
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 134 / 186
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam şu sıralar ertelediğim hobilerimi gerçekleştirmek için nabız yokluyorum. Bunlardan birisi fotoğrafçılık. Profesyonel fotoğraf makinalarını ve kurslarını araştırıyorum.

Amatör olarak fotoğraf çekeceğim ve bir sitede toplayacağım. Fakat uygun bir tema yok. Millet genelde sosyal medyaya atıp iki like'ın peşine düşüyor ama ben arşivimi derli toplu olarak istediğim şekilde yönetmek ve özelleştirmek istiyorum.

Temadan beklentilerim;
- fotoğraf ayrıntıları. Çektiğim fotoğrafın teknik detayları, çözünürlüğü, boyutu, lokasyon bilgileri, varsa kişileri etiketleme olanağı. Bu bilgiler fotoğraf tam ekranda açıldığında sağda, solda veya altta yer almalı.

- standart istatistik. Fotoğraf kaç kere görüntülenmiş, kaç kişi beğenmiş, kaç yorum var gibi bilgiler önizleme ve tam ekranda yer almalı.

- puanlama ve filtreleme: insanlar bu fotoğraflara puan verebilmeli. En yüksek puan alanlar ayrı bir widgetta gösterilmeli. Fotoğraflara en yüksek puan, en çok görüntülenme gibi filtre seçenekleri uygulanarak sıralama yapılabilmeli.

Şu an aklıma gelen bunlar.
EvilBozkurt ASametYildirim sworks

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 20.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 38 / 37
  • Ticaret 0, (%0)
LiDYASIZ çok teşekkür ederim bu fikri bir kenara not edeceğim benim de hoşuma giden bir şey oldu. Hatta eğer yaparsam size de emin olun unutmayacağım ve mesaj atacağım. :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al