wmaraci reklam
lidertakipci

wordpress tema ve içerik

8 Mesajlar 1.110 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

sinankk sinankk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Marketing
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 4 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Bizim forum sitelerinde sorduğum konulara nedense ceevap alamıyorum.Belli başlı 4 büyük temaya aynı anda sorunumu aktarıyorum ama cevaplar yetersiz oluyor.DAha sonra yabancı kaynaklara bakıyorum devasa çözümler ve izahatlar var ama dil yetersiz olunca herşeyi anlayamıyoruz.

Bu sadece wordpress değil.Bir çok teknik konuda öyleyiz.Sorun nerede acaba,yazılımcılarımız doktorlar gibi hemen yazıhanelerini açıp para kazanmanın peşinde mi oluyorlar. Bilgi portlllarımız neden bilgisiz duruyor hep.Reklam,para vs. işte bunlarla olmuyor.Bellki de güçlü bir forum sitesi kurmayı gün geçtikçe daha çok arzuluyorum.Hayırlısı olsun...
CoaX

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

mimarcan mimarcan Mimar Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Mimar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 1244 / 182
  • Ticaret 2, (%50)
Şimdiden hayırlı olsun.

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
Bizim "su kurnazlarımız" çok...

Burada veya diğer forumlarda başkasından "öğrendiklerini" para karşılığı hizmet adı altında satan kişiler oldukça "yardım" konularındaki bilgi gittikçe kısırlaşmaya devam edecektir.

Örneğin ben; burada w*rez tema, lisanssız tema almayın satmayın dedikçe benim yorumlarıma tepki gösterenler oldu. Burada kesinlikle Hırsızlıkları ile haksız bir gelir elde etmeye çalışan kitleden bahsediyorum.
Ben ki burada kimseden kuruş beklentim olmadan ve olmadığı halde yardım ediyorken, ben bile bezdim artık... Artık bazı mimlediğim kişiler için "ne halin varsa gör" modundayım.

Siz yeterli yardım ve desteği alamıyorsanız bilin ki, bu tip düşüncelere sahip olanların ben ve benim gibi yardımcı olamaya çalışan kişileri bezdirip usandırdığı içindir.

tavsiye: siz yinede konularını açın, herkes burada hazır kıta birilerine yardım edeyim diye beklemiyor olsa da elbet doğru kişilerden yardım alacağınızı umuyorum.
CoaX yilmaz70 sevdabirates

kişi bu mesajı beğendi.

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Eskiden öyleydi tüm forumlar. Maalesef artık sadece birer anı olarak devam ediyor. Bilgi "saklama" gibi bir durum söz konusu. Sanki sadece kendileri biliyormuş gibi davranan kişiler var.

Aslında tamda bu konu üzerine bir fikir düşünüyorduk uzun zamandır fakat pek elde tutulur bir şey elde edemedik. Forum sitesi olarak Wmaracı, *** vs varken yeni bir webmaster forumu mantıklı olmaz gibi. İyinet bile artık tamamen ölü durumda bence.

Birde yardım konularına ücret teklif edenler var. Onları gördükçe insan iyice forumlardan soğuyor.
yilmaz70 enerjiveguc

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

mertclkn3 mertclkn3 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Personal branding
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Aradığımız bilgiyi doğru kişilere ulaştıramıyoruz...

iLHANCoo iLHANCoo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** E**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 1 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

tolhur adlı üyeden alıntı

Eskiden öyleydi tüm forumlar. Maalesef artık sadece birer anı olarak devam ediyor. Bilgi "saklama" gibi bir durum söz konusu. Sanki sadece kendileri biliyormuş gibi davranan kişiler var.

Aslında tamda bu konu üzerine bir fikir düşünüyorduk uzun zamandır fakat pek elde tutulur bir şey elde edemedik. Forum sitesi olarak Wmaracı, *** vs varken yeni bir webmaster forumu mantıklı olmaz gibi. İyinet bile artık tamamen ölü durumda bence.

Birde yardım konularına ücret teklif edenler var. Onları gördükçe insan iyice forumlardan soğuyor.

Milletin kafasına nasıl yerleşmişse şu *** zaten hertürlü yolsuzluk var sitede haklıyken bir bakmışın haksız konuma geliyorsun. Moderatorler bilem Haklının değil diğer tarafı kolluyor. Hele Premium üye ol dadından yenmiyor. *** eskiden güzeldi şimdi boka sardı millet halen *** dan illa ticaret yapma peşinde sanki dolandırılınca adminler paranı veriyorlar. Doğru düzgün bilgi paylaşımı olan birşeye denk gelmedik TR bazında.Paylaşım olsun vip olsun sıfır skntı ama henüz öyle TR de yok sanırım.
sevdabirates webloggi

kişi bu mesajı beğendi.

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
iLHANCoo buradan diğer forumu eleştirmek çok etik değil bana göre ama aynı şeyleri daha önce orada da dile getirdiğim için bir kaç cümlede ben eklemek isterim

Öncelikle haksızlık konusunda sonuna kadar katılıyorum. Fakat **************lar konusunda sizinle aynı fikirde değilim. Burada ticaret daha zayıf olduğu için daha az böyle vakalar ortaya çıkıyor. Yoksa orada ki ************** burada da ilan acıyor. Pek bir fark olduğunu sanmıyorum.

Adminler gerçekten taraflı davranabiliyor bunu çok net olarak görebilir hatta kanıtlayabiliriz. En basit örneği tepki cekecek bir konu açın. Hemen peşine konu kaldirilacak ve forum kurallarina aykiri oldugu söylenecek. Ben forumlarda her zaman kuralları okurum. Adminler kafalarina göre kural uydurup size ceza verebiliyor. Karşılığında bir sey yapamıyorsunuz. Elestiri konusunu açmakta zaten ceza sebebi. Böyle bir kısır döngü. Kurallarda yazmasada varmıs gibi yaptirim uygulanıyor.

Hele birde üyelerin saygısızlığı var. Gerçekten bir çok üye saygısızca bir üsluba sahip. Çok bencil ve Bir o kadar itici insanlar mevcut.

Şimdi gel gelelim asıl konuya, *** da dönen ticaret hiç bir forumda dönmüyor. Çok teknik bilgi içeren destek konularında wmaracında cevap bulmak çok daha zor.

Ben wmaracini seviyorum, burayı benimsedim. Fakat bu tüm anlattıklarım *** u yine kötü bir yer yapmıyor. Çünkü iki forumunda kendine göre avantajları var. Her ikisinide kullanmanın bir zararı yok bence.

Bu iki büyük foruma bit alternatif var mı? Yok. Yapılabilir mi? Çok zor... Böyle büyük kitleleri bir forumda toplamak çok zor. Illa bir alternatif arayacaksanız facebook, telegram grupları bir nebze iş görebilir. Bir önce ki yazımda dediğim gibi iyinet gibi köklü bir webmaster forumu bile şuanda yerle bir durumdayken yenisini açmak çok akılcı bir fikir değil bence.
yilmaz70

kişi bu mesajı beğendi.

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Wisecp yazılımı kullandığım bir site için hız analizleri kötü durumda olduğundan destek istedim ve destek vermediklerini söylediler.

Ben de en azından Cdn ile belki çözüm bulurum umudu ile bir daha sorayım dedim ama yanıt aynı: destek vermiyoruz.

Halbuki *** da Wisecp kategorisi var :)

Bunun üzerine *** da konu açtım. Sadece biri detaylı bir yazı yazmış sağolsun. Ama kimse dememiş ki; yahu ben de bu yazılımı kullanıyorum, hız yerlerde ama neden destek yok?

Bunu kötülemek amacı ile yazmıyorum. Whmcs alternatifi olarak gerçekten güzel bir yazılım yapmışlar. Ancak bir çok ücretsiz yazılım için bile hızlandırma önerileri varken *** da kendi kategorisine sahip bir yazılımcı neden bu kadar duyarsız kalır?

Tüketici hakkını aramadığı için :)

Aynı konu burada olsa idi ben inanıyorum ki forum yetkilileri duyarsız kalmazdı.

Sonuç değişir mi? Pek sanmıyorum. Adam tok satıcı :)

Orada ise o kadar çok konu ve ticaret var ki, yetkililer hangi birine yetişsin.

Şimdi bu hadise benim *** forumunu kötülememi gerektirmez. Ve hakkım da yok.

Ticaretin daha çok döndüğü bir platformda ise yardım konuları da pek ilgi çekmiyor bu yüzden.

Wmaracı nı yardımlaşmanın fazla olması nedeni ile seviyorum. Ve burada düşmanlık denecek bir durum yok üyeler arasında. Belirli üyeler sürekli bir yardımlaşma halindeler.

Ama buranın da bir an önce canlanması gerek. Umarım yönetim geç kalmaz bu konuda.
enerjiveguc

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al