wmaraci reklam
lidertakipci

GLC ile Gülümseten İNGİLİZCE

3 Mesajlar 1.112 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

glc22 glc22 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek İngilizce Öğretmeni
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar,
2011 yılından beri İngilizce ÖĞRETMENLİĞİ yapmaktayım. Aynı zamanda bölümümü yükseklisans ile tamamladım. Bununla birlikte meslek hayatına başladığımdan beri çevirmenlik ve makale yazarlığı yapmaktayım. Aslında ailemde ingilzce öğretmeni bolluğu olduğu için bununla büyüdüm. Ayrıca yabancı dil sınav notum 98.75 tir. O yüzden benimle mutlu sonuçlar Gülümseten İngilizce .

Yazılı Tercümanlık: Herhangi İngilizce belgelerinizi Türkçeye, veya Türkçe belgelerinizi İngilizceye çevirebilirim. Belgenin büyüklüğüne ve karakter sayısına göre fiyat değişir.

Ödev - Proje- Tez: Yarına olan projeni son dakika'ya mı bıraktın? Sorun değil. Ben yaparım. Herhangi İngilizce dersi için verilen yazılı ödevlerinizi ben yapabilirim veya yardım edebilirim. İlkokul, ortaokul,Lise ve üniversite için.

İstekleriniz ayrılan zaman içinde titizlikle yapılıp, zamanında teslim edilir

Şimdiden teşekkürler.
İletişim: bittersweetchocolate@live.com ( Gün içinde sık sık mail girişi yapılır)
Yorumlarınızı bekliyorum.

wmaraci
reklam

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Skype kullaniyorsaniz cenkonsoy ekleyin duzenli iletişim sağlamamız gerekebilir.
Aynı zamanda bir proje sahibi olmalısınız; 85 üds ile iyi biliyorum diye gezerken, sizin bu not ve literal bilgiyle daha da fazlasını yordamlama şansınız olabilir; maddi imkan kazanabilirsiniz. Ilgilenirseniz de yardimci olabilirim. Türkiye sinirlari icinde kalmayin ;)

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
Genelde hakim oldugunuz ingilizce konuları , kelime başı ücretlendirme ile haftalik yada aylık çalışma biçiminizi Özel mesaj olarak alabilir miyim ?

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al