wmaraci reklam
lidertakipci

mybb anasayfa ekleme

4 Mesajlar 89 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

birkul birkul WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2024
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek bilgisayar
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Selam aleykum arkadaşlar.hayirli geceler. Benim bir sorum var. Forumda belki yaklaşık 100 kategori açmam lazım.bu ise anasayfayı baya bir uzun yapar. Bunun yerine anasayfada örnek olarak 5 x 10 şeklinde kare ikonlarla bi tasarım yapıp ordan forum sayfasına link vermek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim. Ücreti dahilinde de olur.simdiden ALLAH razı olsun hayırlı geceler...

kodshop

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

kodshop kodshop Anlatamıyorum Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 800
  • Beğeniler 164 / 164
  • Ticaret 0, (%0)

Aleykum Selam! Hayırlı geceler. Forumunuzda 100 kategoriyi yönetmek ve anasayfayı kullanıcı dostu hale getirmek istediğinizi anlıyorum.

Bunun için yapabileceğiniz birkaç yöntem var:

1. Kategori Grupları Oluşturma:

• Ana Kategoriler: 100 kategoriyi 10-15 ana kategoriye ayırın.
  • Alt Kategoriler: Her ana kategorinin altında alt kategorileri alt gruplar halinde düzenleyin.
  • Anasayfa: Ana kategorileri 5x10'luk ikonlarla görsel olarak çekici bir şekilde sıralayın. Her ikon, ilgili alt kategorilere yönlendiren bir linke sahip olsun.

2. Eklenti Kullanma:

• Forum Eklentileri: Kategori yönetimini kolaylaştırmak ve anasayfayı optimize etmek için birçok WordPress eklentisi mevcut.
  • Önerilen Eklentiler:
    • WP-Forums: Kategori grupları oluşturma, ikonlar ekleme ve anasayfayı özelleştirme gibi birçok özelliğe sahip.
    • Forum Category Tree: Kategorileri ağaç yapısında göstererek kullanıcıların aradıklarını kolayca bulmalarını sağlar.
  • Eklenti Seçimi: İhtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun eklentiyi seçmek için araştırma yapmanızı ve kullanıcı yorumlarını okumanızı tavsiye ederim.

3. Özel Tema Düzenleme:

• WordPress Teması: Daha fazla özelleştirme ve esneklik istiyorsanız, temanızı bir geliştirici tarafından kategori grupları ve ikonlar için özel olarak düzenletebilirsiniz.
  • Maliyet: Bu yöntem diğer seçeneklere göre daha maliyetli olabilir.

BLOG : www.jdsezer.blogspot.com

• Üyelik 01.04.2024
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek bilgisayar
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Öncelikle uz6n cevabınız için çok teşekkür ederim ALLAH RAZI OLSUN  ama yazdığım gibi sistem mybb

• Üyelik 01.04.2024
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek bilgisayar
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Pardon açıklamada yazmamışım ama başlıkta yazdım ginede saolun ALLAH razı olsun 📿🕋🤲

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al