wmaraci reklam

Domain adı yazsamda sitem çıkmıyor.

6 Mesajlar 175 Okunma
wmaraci reklam

okyanus05 okyanus05 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar Teknisyeni
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Merhaba Dostlar,

Link kısaltma, bio sayfa ve qr kod oluşturucu bir sitem var, https://amzn.nu/ diye Google ye yazsamda site kesinlikle çıkmıyor fakat sitem Google'da kayıtlı. Sorun  neyden kaynaklanıyor acaba. Ne yaptıysam düzelmiyor.

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: okyanus05 (17.04.2024 01:01)

wmaraci
reklam

ResatTurksoy ResatTurksoy TURAN Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2021
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web, SEO, Reklam
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** T**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 211 / 210
  • Ticaret 41, (%100)

Merhaba

Siteniz google arama sonuçlarında görünmüyor, indexlenmemiştir henüz (başka sorun da olabilir, earch Console servisini kullanmanızı tavsiye ederim).

Ama mesela yandex arama sonuçlarında varsınız. Neredeyse bütün sayfalarınız da indexlenmiş. Aynı şekilde bing arama sonuçlarında da varsınız.

Dolandırıcılık ve Sahtekarlıkları İfşa Ediyoruz | HileBilgi | https://hilebilgi.com

• Üyelik 24.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

ResatTurksoy adlı üyeden alıntı

Merhaba

Siteniz google arama sonuçlarında görünmüyor, indexlenmemiştir henüz (başka sorun da olabilir, earch Console servisini kullanmanızı tavsiye ederim).

Ama mesela yandex arama sonuçlarında varsınız. Neredeyse bütün sayfalarınız da indexlenmiş. Aynı şekilde bing arama sonuçlarında da varsınız.

Merhaba Reşat bey,

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. site:amzn.nu yazdığımda Google'da kayıtlı sayfalarım görünüyor. Google Search Konsol işlemleride yapıldı fakat her ne hikmetse Google alakasız bir şekilde benim seitemi banlamış gibi sanki. Acaba domain adım amazon hizmetlerine benzediği içinmi arama sonuçlarında beni yok sayıyor.

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: okyanus05 (17.04.2024 00:54)

ResatTurksoy ResatTurksoy TURAN Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2021
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web, SEO, Reklam
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** T**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 211 / 210
  • Ticaret 41, (%100)

okyanus05 adlı üyeden alıntı

Merhaba Reşat bey,

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. site:amzn.nu yazdığımda Google'da kayıtlı sayfalarım görünüyor. Google Search Konsol işlemleride yapıldı fakat her ne hikmetse Google alakasız bir şekilde benim seitemi banlamış gibi sanki. Acaba domain adım amazon hizmetlerine benzediği içinmi arama sonuçlarında beni yok sayıyor.

Merhaba

Bu alan adıyla sanırım daha önce farklı sitelerin içerikleri frame olarak çekilmiş yada başka türden işlemler ile (örnek olarak: webtekno, siteisine yönlendiren bir çok index vardır)

Ayrıca, support.amzn.nu url ile indexler vardır ve sayfa Amazoın Support olarak indexe atılmış. Bu iyi durum değildir.

Lakin Search Console raporlarını incelemeden kesin cevap vermek güç. 

Bu durumda size tavsiyem, eğer politika ihlali veya alan adının banlanması konusunda her hangi ima yoksa Search Console hesabınızda, eski linklerin tümünü (ana sayfanız, yani amzn.nu hariç, indexten kaldırın. Ardından yeni sitemap dosyanızı ekleyin ve manuel olarak sayfalarınızdan bir kaçını indexlenmesi için gönderin.

Dolandırıcılık ve Sahtekarlıkları İfşa Ediyoruz | HileBilgi | https://hilebilgi.com
wmaraci

• Üyelik 24.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

ResatTurksoy adlı üyeden alıntı

Merhaba

Bu alan adıyla sanırım daha önce farklı sitelerin içerikleri frame olarak çekilmiş yada başka türden işlemler ile (örnek olarak: webtekno, siteisine yönlendiren bir çok index vardır)

Ayrıca, support.amzn.nu url ile indexler vardır ve sayfa Amazoın Support olarak indexe atılmış. Bu iyi durum değildir.

Lakin Search Console raporlarını incelemeden kesin cevap vermek güç. 

Bu durumda size tavsiyem, eğer politika ihlali veya alan adının banlanması konusunda her hangi ima yoksa Search Console hesabınızda, eski linklerin tümünü (ana sayfanız, yani amzn.nu hariç, indexten kaldırın. Ardından yeni sitemap dosyanızı ekleyin ve manuel olarak sayfalarınızdan bir kaçını indexlenmesi için gönderin.

Sitemin adı normalde Amazon Link Yönetimi ben domainde kısaltma kullandım. Kısaltılan tüm linkleri ve oluşturulan bio sayfaları sitemap dosyasına göndertiyorum. Webtekno linkleri toplu kısaltma yapma sonucu indexlenen linklerdir. Bu domain 3 yıldır bende ve 2 yıldan fazla Google nedense arama sonuçlarında çıkartmadığı için son 6 aydır bu şekilde bir aksiyon aldım sebebi ise ne kadar kayıtlı sayfa varsa o kadar fazla kullanıcı gelir mantığı ile. Yazılımcı ile de görüştüm sccript seo uyumludur diyorlar. Hata bendemi veya neden böyle bir hata alıyorum anlamayorum.

• Üyelik 24.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Yardımcı olacak farklı kimse yok galiba. 

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al